Banka/Kart Nays ile Şimdi Kazan

Evet ben de öyle yapıyorum zaten hocam. Ancak hesap doğrulamadan kabul eder mi onu bilmiyorum.

Kabul ediyor, o doğrulama bildiğim kadarıyla banka hesabınıza ya da Nays hesabı olan başka birine para göndermek için.

İninalde 4 tane ayrı sanal kartım var kayıt olsam 4 karttan 1 TL yatırsam 4 ayrı hesaba yine o çarktan çevirip 1 TL veya 5+ TL kazanma hakkım mı oluyor?

Evet, öyle oluyor. Ama dediğim gibi her gün yapmak istiyorsanız her gün 4 hesabınıza da 1 TL bile olsa para yatırmanız lazım.

Kabul ediyor, o doğrulama bildiğim kadarıyla banka hesabınıza ya da Nays hesabı olan başka birine para göndermek için.

Evet, öyle oluyor. Ama dediğim gibi her gün yapmak istiyorsanız her gün 4 hesabınıza da 1 TL bile olsa para yatırmanız lazım.

Peki birisi davet edince 10TL davet eden 10TL davet edilen kazanıyormuş. O parayı direk harcayabiliyor muyuz?

Peki sizin davet kodunuz nedir onla katılayım :D

Hocam davet kodu yok davet linki var fakat davet linki paylaşmak yasak. Yine de teşekkür ederim.

Bir de yaş sınırı yok değil mi?

Kayıt olmanız için 15 yaş veya üzeri olmanız lazım. Yaştan dolayı kayıt olamıyorsanız annenizin ya da babanızın adına kayıt olabilirsiniz.

Kısıtlama gelmiş hayırlı olsun

Üzdü.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-08-17-11-28-05-920_com.nextcx.nays.jpg
    Screenshot_2022-08-17-11-28-05-920_com.nextcx.nays.jpg
    48,6 KB · Görüntüleme: 72

Geri
Yukarı