Banka/Kart Nays ile YouTube Premium'da %50 iade alma

Akbank da üniversite öğrencilerine 100 liraya kadar %50'sini iade ediyordu. Şimdilik işimi görüyor. Ayrıca müşteri hizmetleriyle iletişime geçince iade veriyorlar madem kampanyaya eklesinler. Birçok insan bundan bihaber, enteresan enteresan işler :D

Yıllık nasıl aldınız?

Premium alırken seçenekler arasında var.

Papara daha mantıklı geliyor.

Aylık 10TL cashbackin neresi daha mantıklı olabilir. :D

Akbank da üniversite öğrencilerine 100 liraya kadar %50'sini iade ediyordu. Şimdilik işimi görüyor. Ayrıca müşteri hizmetleriyle iletişime geçince iade veriyorlar madem kampanyaya eklesinler. Birçok insan bundan bihaber, enteresan enteresan işler :D

Bana da garip geliyor böyle yapmaları tamamen tesadüfen öğrendim ben de. :)

Müşteri temsilcilerinin birbirinden haberi yok bu konuda haklısınız. Fakat cashback için bir kere bile desteğe bağlanmadım hep zamanında geldi benim. YouTube listede olmamasına rağmen yine de yaptıklarını söylüyorlar ayda bir kere bağlanmak katlanılabilir bir şey. Ya da 20 lira fazla verip direkt 1 yıl alınır uğraşılmaz bile.
Sitemimi duydular herhalde, son alışverişimin parası gelmiş. İlk defa oluyor 😊

Nays ilk çıktığında Trendyol kampanyası vardı. O kampanyadan ekran kartı almıştım. Hesaba parayı attım zannederken atmamışım (EFT red edilmiş) neyse Nays çekimi yapılmıştı. İki hafta sonra arandım İş Bankası'ndan borcunuzu ödeyin diye. Baktım eksi bakiye gözüküyor. Sonra para transferi falan çözdük.

Çok rezil bir uygulaması vardı. Son durumu bilmiyorum.

Nays ilk çıktığında Trendyol kampanyası vardı. O kampanyadan ekran kartı almıştım. Hesaba parayı attım zannederken atmamışım (EFT red edilmiş) neyse Nays çekimi yapılmıştı. İki hafta sonra arandım İş Bankası'ndan borcunuzu ödeyin diye. Baktım eksi bakiye gözüküyor. Sonra para transferi falan çözdük.

Çok rezil bir uygulaması vardı. Son durumu bilmiyorum.

Bakiye yüklenmediği halde alışveriş nasıl onaylanmış? İş bankasında ayrıca bir hesabınız var kartınız falan var mıydı?

Bakiye yüklenmediği halde alışveriş nasıl onaylanmış? İş bankasında ayrıca bir hesabınız var kartınız falan var mıydı?

Yoktu.

Bende parayı transfer ettim çekim yapıldı zannediyorum. İlk zamanları cidden rezildi bir iki ürün alıp sildim uygulamayı.

Konu Nays eleştirme konusuna dönsün istemem tabi ki ama ben her harcamada müşteri temsilcisine bağlanmam gerekmesinden bıktım. Güya 3 gün içerisinde ödüyorlar, 9 günden önce gelen iadem yok. Atm'den para yatıramıyorum, her defasında hata veriyor. Müşteri temsilcilerinin yarısı Nays özelliklerinden bihaber, iş bankası personeli daha da beter. Bu uygulamayı kim yönetiyor, işletiyor bilmiyorum ama üzerine düşülmediği bariz belli, saldım çayıra Mevla'm kayıra gidiyor.
Bende en fazla 2 gün bekledim N11 ve HB dan yaklaşık 10 defa alışveriş yapıp 10 defa iade aldım
3 kerede çarktan 1 lira kazandım ben beğendim

Dijital platformlarda %50 hediye para kampanyasına YouTube dahil değil fakat müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmeler sonucu talep açarak bu indirimden yararlanabileceğimizi öğrendim. Kampanya detaylarına uygulama üzerinden değil de siteden ulaşabildiğimiz için emin olmak adına müşteri temsilcisine bağlandım. İlk görüştüğüm kişi YouTube kampanyaya dahil ikinci görüştüğüm kişi dahil değil dedi. Üçüncü ve daha bilgili bir müşteri temsilcisi ile görüştüğüm zaman detayları öğrendim. Yıllık 300TL olan paketi 200TL'ye aylık 30TL olan paketi 15TL'ye alabiliyoruz. Aylık maksimum 100TL alabileceğimiz için yıllık paket alımlarında aylık paket alımına göre toplam 20TL daha fazla ödüyoruz fakat her ay müşteri temsilcisine bildirmekle veya zamlanacak mı diye düşünmemize gerek kalmaz en azından. Aile paketi kullanan var mıdır bilmiyorum fakat 60TL olan paket 30TL'ye geliyor yine aynı şekilde. Tosla'da 15TL Papara'da 10TL aylık iade olduğu için Nays her şekilde daha mantıklı. Müşteri temsilcisi ile olan konuşmalarımı da ekliyorum. Merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz.
Ben öğrenci paketini kullanıyorum. Aylık 20 tl ancak paparayla 10 tlye düşüyor. Naysa geçtiğim zaman hangi fiyat üzerinden alacağım ? Ben 20 tl verdiğim için 1 yıllık 240 tl den hesaplanıp ona göre mi indirim yapılacak yoksa bende sabit yıllık 300 tlden 200 tl mi ödeyeceğim ?

Ben öğrenci paketini kullanıyorum. Aylık 20 TL ancak Papara'yla 10 TL'ye düşüyor. Naysa geçtiğim zaman hangi fiyat üzerinden alacağım? Ben 20 TL verdiğim için 1 yıllık 240 TL'den hesaplanıp ona göre mi indirim yapılacak yoksa bende sabit yıllık 300 TL'den 200 TL mi ödeyeceğim?

Sizin kullandığınız paket yıllık alınabilecek bir paket değil ve zaten %50 indirim alıyorsunuz az ödediğiniz için. Papara kullanmaya devam edebilirsiniz. Fakat yıllık 300TL olan normal paketi alırsanız aylık maksimum 100TL cashback olduğu için 200TL ödemiş olursunuz.

YouTube yıllık paket aldım. Ertesi gün 60 TL geri ödeme geldi, itiraz edip kayıt açtırdım o 60 TL'yi geri çekip, 100 TL olarak geri gönderdiler.

Geri
Yukarı