Banka/Kart Nays müşteri kaydı kampanyasından 50 TL hediye para

Çipli kimliklerin tüm verileri maalesef 5 dolar için 50 TL için her yere yayıldı, NFC olarak taratıldığında karşı tarafın bu verileri nasıl sakladığını bilemiyoruz ilerleyen zamanda sıkıntı çıkarsa diye dikkatli olmak lazım.

Benim tavsiyem ehliyet ile dogrulamayı kabul ediyorlarsa, ehliyetiniz üzerinden gerçekleştirmeniz

Çipli kimliklerin tüm verileri maalesef 5 dolar için 50 TL için her yere yayıldı, NFC olarak taratıldığında karşı tarafın bu verileri nasıl sakladığını bilemiyoruz ilerleyen zamanda sıkıntı çıkarsa diye dikkatli olmak lazım.

Benim tavsiyem ehliyet ile dogrulamayı kabul ediyorlarsa, ehliyetiniz üzerinden gerçekleştirmeniz.

Koskoca İş Bankası bence veri güvenliği konusunda bir sıkıntı yaşanacağını düşünmüyorum.

Bugün şans eseri fark ettim. Kampanyalardan yararlanmak için limitimi arttırmam gerekiyordu. Müşteri kaydını tamamlayınca cuma günü 50 TL gelmiş hesabıma. Kaydı tamamladığım için detaylara ana sayfadan ulaşamıyorum fakat canlı destekten teyit ettim. Müşteri kaydını tamamlamak için kimlik taratması ve görüntülü sohbet etmeniz gerekiyor bu arada.

Kampanya detaylarını canlı destekten öğrenip fotoğraflara ekledim.

Para kac dakika içinde geldi?

Geri
Yukarı