Nays SIM Kart blokesi kaldirma

342746

Kilopat
Makaleler
10
Operator degisikli sebebiyle Nays hesabima giris saglayamiyorum. Normalde kimlik ve NFC ile bu blokeyi kaldirabiliyorum ama kimligimin çipi bozuk oldugu icin kaldiramiyorum. 18 yas alti bagli hesabım oldugu icin subeye tek gitsem islem yaparlar mi acaba? Veya baska bir sekilde bu blokeyi kaldirma yolu var mıdır? @Livo

Bende Trendyol'dan alışveriş yapmaya çalıştığımda 3D Security yerinden ileriye gidemiyordum SIM kart blokesi yüzünden. Gittim Nays üzerinden İş Bankası üyesi oldum. İş Bankası uygulamasındanda SIM kart blokesini kaldırdım. Deneyebilirsin.

Sadece şubeye giderek kaldırabilirsiniz blokeyi.
Bende Trendyol'dan alışveriş yapmaya çalıştığımda 3D Security yerinden ileriye gidemiyordum SIM kart blokesi yüzünden. Gittim Nays üzerinden İş Bankası üyesi oldum. İş Bankası uygulamasındanda SIM kart blokesini kaldırdım deneyebilirsin.
18 yas altiyim subeden islem yapilir mi?

Bende Trendyol'dan alışveriş yapmaya çalıştığımda 3D Security yerinden ileriye gidemiyordum SIM kart blokesi yüzünden. Gittim Nays üzerinden İş Bankası üyesi oldum. İş Bankası uygulamasındanda SIM kart blokesini kaldırdım deneyebilirsin.

18yaş altı olduğunu yeni gördüm kusura bakma. Şubeye tek başına gitsende yapamazsın diye biliyorum yanında ebeveynin olması şart.

18 yas altiyim subeden islem yapilir mi?

Bunu Nays canlı desteğe bağlanıp sorabilirsiniz oradan daha detaylı ve kesin bir cevap alırsın.

Eğer annen veya baban İş Bankası üyesiyse buradan senin adına SIM kart blokeni de kaldırabilir.

Dosya Ekleri

• IMG_2279.png
    IMG_2279.png
    84 KB · Görüntüleme: 79
Son düzenleme:
18yaş altı olduğunu yeni gördüm kusura bakma. Şubeye tek başına gitsende yapamazsın diye biliyorum yanında ebeveynin olması şart.

Bunu Nays canlı desteğe bağlanıp sorabilirsiniz oradan daha detaylı ve kesin bir cevap alırsın.

Eğer annen veya baban İş Bankası üyesiyse buradan senin adına SIM kart blokeni de kaldırabilir.
Is bankasi degil ama Nays hesabindan kaldirilanaz mi?

İş Bankası degil ama Nays hesabindan kaldirilanaz mi?

Ben kaldıramamıştım. Canlı desteğe bağlanıp sorduğumda İşCep uygulamasından yapılacağını söylediler bende Nays üzerinden İş Bankası üyesi oldum öyle kaldırdım.

Ben kaldıramamıştım. Canlı desteğe bağlanıp sorduğumda İşCep uygulamasından yapılacağını söylediler bende Nays üzerinden İş Bankası üyesi oldum öyle kaldırdım.

Saçma bir şekilde o blokeyi uygulamadan İş Bankası üyesi olmadan kaldıramıyorsunuz. Belki şubeye gidip kaldırabilirsiniz.

Saçma bir şekilde o blokeyi uygulamadan İş Bankası üyesi olmadan kaldıramıyorsunuz. Belki şubeye gidip kaldırabilirsiniz.
Umarim kaldırabilirim. Yoksa annem ile gitmem biraz zor. Ve iceride yuklu miktar param kaldi.

Benim de blokem var sağ olsunlar çok güzel çok gelişmiş bir banka olduğu için yıl olacak 2024 hala şubeyle uğraştırıp zamanımızı gereksiz yere harcıyorlar. Nays pişmanlıktır.
Siz nasil cozmeyi planliyorsunuz acaba?

Geri
Yukarı