Banka/Kart Nays’a Davet Et Kazan

Her iki kişiye de mi 10 TL geliyor, yoksa davet edene mi?
Sadece davet edene 10 TL geliyor fakat hesabı açan kişi ilk işlemini yaparsa 10 TL kazanıyor. Havale veya EFT ile 1 TL yüklemek yeterli oluyor.

En fazla 1000 kişi davet edilebiliyormuş fakat kampanya durdurulmuş. Şu an davet ederseniz ödül gelmeyecektir.

Son düzenleme:
100 TL kazandık, stonks.

Sadece davet edene 10 TL geliyor fakat hesabı açan kişi ilk işlemini yaparsa 10 TL kazanıyor. Havale veya EFT ile 1 TL yüklemek yeterli oluyor.

En fazla 1000 kişi davet edilebiliyormuş fakat kampanya durdurulmuş. Şu an davet ederseniz ödül gelmeyecektir.
Utku hocam ben 1 saat önce yaptım geldi.

Türkiye İş Bankası'ndan yapmış olduğum saat 20:00 civarlarında 10 TL'lik düşük bir miktar halen daha hesabıma yatmamış. Demek ki daha 7/24'ü geliştirmemişler.
@Tim Hocam halen yatmamış bütün kriterlere uyuyorum. Alıcı tamam ve açıklama da tamam ama yok yatmıyor. Bu konuya ne diyebilirsin? @Umut Nas dün gece saat 00:00-01:00 civarlarında Garanti Bankası ile FAST yapmış anında gitmiş. Ben yine de bir müşteri temsilcisi varsa ona bağlanayım.
1655886357251.png
1655886363465.png
1655886371917.png

Utku bir şey sormak istiyorum. Limit ve Ücretlere baktığımda "Para gönderebilmek için onaylı hesaba geçilmeli yazıyor" Buradaki onaylı hesap ne oluyor? Hesabı açtıktan sonra herhangi bir ücret talep ediliyor mu bizden?

Yeni konular

Geri
Yukarı