Banka/Kart YapiKredi Davet Et 300 TL Kazan

Papara'dan göndersem oluyor değil mi yoksa Yapı Kredi uygulamasından mı yüklemem gerekiyor?
Başka bankada hesabınız var mı hocam oradan yüklemeniz gerek. Zaten hesap onayı için de bunu istiyor. Ama Papara IBAN kısmından gönderirseniz olur mu bilemiyorum hocam deneyin isterseniz.

Evet hesaba geldi.

Bu parayı nasıl nakite çevirebilirim. İnternetten arattığımda her 2 puan 1 kuruş ediyor yazıyor, ben 300 TL kazanıyoruz diye düşünmüştüm bilen birisi açıklayabilir mi?

@Nowitzer hocam hesabımda şu an puan olarak duruyor. Nakite çevirebilir miyim?

Son düzenleme:
Evet hesaba geldi.

Bu parayı nasıl nakite çevirebilirim. İnternetten arattığımda her 2 puan 1 kuruş ediyor yazıyor, ben 300 TL kazanıyoruz diye düşünmüştüm bilen birisi açıklayabilir mi?

@Nowitzer hocam hesabımda şu an puan olarak duruyor. Nakite çevirebilir miyim?
300 Puanınız yok 60.000 puanınız var. Teyit etmek isterseniz Yapıkredi uygulaması banka kartlarım bölümünden kartı seçtikten sonra kart detayında görünüyor. Bu puanın karşılığı 300 TL. Nakite çevirme kısmı ise Hepsiburada'da dijital oyun kodu alıp ikinci elde satmak ve ya Migros bakiyesine çevirip karta aktarmak(Migros kısmından emin değilim sadece duymuştum) Buna ek olarak zincir marketlerden puan ile alışveriş yapılabiliyor.

300 puanınız yok 60.000 puanınız var. Teyit etmek isterseniz Yapı Kredi uygulaması banka kartlarım bölümünden kartı seçtikten sonra kart detayında görünüyor. Bu PUA'nın karşılığı 300 TL. Nakite çevirme kısmı ise Hepsiburada'da dijital oyun kodu alıp ikinci elde satmak veya Migros bakiyesine çevirip karta aktarmak(Migros kısmından emin değilim sadece duymuştum) buna ek olarak zincir marketlerden puan ile alışveriş yapılabiliyor.

Hocam sanırım Migros MoneyPay kartı ile çevirilebiliyor. Sizin söylediğiniz de o değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı