Nays'a Epic Games ve Steam iadeleri gelmiyor

Emiko7

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar. Ben Nays kart ile 26 Mayıs tarihinde Epic Games'den 170 liralık, 30 Mayıs'ta ise Steam'den 230 liralık bir alışveriş yaptım. Daha sonra bunları iade ettim ve ikisi de direkt kabul edildi. Fakat ikisinin de üstünden 1 haftadan fazla geçmesine rağmen para iade edilmiyor. Nays ile iletişime geçiyorum bizlik mesele yok diyor. Steam ve Epic Games ile iletişime geçiyorum, biz gönderdik bankayla görüşün diyorlar. Ne yapacağımı şaşırdım, parayı alamıyorum. Daha önce başına böyle bir şey gelen oldu mu? Parayı nasıl alabilirim hukuki yollar dışında? Nays müşteri hizmetleri ile yaptığım konuşma:

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-06-09-18-30-54-590_com.nextcx.nays.jpg
    Screenshot_2023-06-09-18-30-54-590_com.nextcx.nays.jpg
    97,9 KB · Görüntüleme: 55
  • Screenshot_2023-06-09-18-33-37-982_com.nextcx.nays.jpg
    Screenshot_2023-06-09-18-33-37-982_com.nextcx.nays.jpg
    93,6 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de Cashback alamamıştım. Nays ile görüştüğümde 2024'ün başına kadar geleceğini söylediler. (1 ay sonra geldi.) Nays baya bekleten bir banka.

Steam parayı 14 gün ila 1 haftada veriyor. Epic Games için bilmiyorum. Benim bildiğim Nays'ta iade süreleri aşırı uzun sürüyor.

Ben de Cashback alamamıştım. Nays ile görüştüğümde 2024'ün başına kadar geleceğini söylediler. (1 ay sonra geldi.) Nays baya bekleten bir banka.
Steam parayı 14 gün ila 1 haftada veriyor. Epic Games için bilmiyorum. Benim bildiğim Nays'ta iade süreleri aşırı uzun sürüyor.
Hocam tek gelsin de beklerim 1 ay falan çünkü bir tane daha iade yaptım toplam 650 750 civarında iadem var.

Gelir gelir. Ancak ne zaman gelir Nays'a bağlı kafaları esince gönderiyorlar sanırım.
Tamamdır hocam çok teşekkür ederim.

Gelir gelir. Ancak ne zaman gelir Nays'a bağlı kafaları esince gönderiyorlar sanırım.

Hocam sorunu çözdüm. Steam 30 Mayıs'ta ki alışverişimin geri ödemesini 8 Haziran'da başlatmış. Benim iadenin kabul edilmesinden tam 1 hafta sonra yani. 26 Mayıs tarihli Epic Games iadesi için de bugün Epic Games ile görüştüm oradaki yetkili oyunun hala bende olduğunu iade gibi bir işlem başlamadığını söyledi. Ama benim kütüphanemde o oyun yok ve mailime geri ödeme mesajı geldi. Sistemsel bir hata olmuş şu anda geri ödeme başlatıldı Epic Games tarafından. Nays'lık pek olay yokmuş yani adamların günahını aldım biraz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı