Tosla iadeleri vermiyor

Tosla ve Papara gibi ön ödemeli kartlarda iade biraz sorunlu oluyor ama merak etmeyin. Akbank'a bu konuyu mail olarak atın. Arkadaşımda böyle birşey yaşadı ve yazdıktan 1 gün sonra iade geldi.

Tosla ve Papara gibi ön ödemeli kartlarda iade biraz sorunlu oluyor ama merak etmeyin. Akbank'a bu konuyu mail olarak atın. Arkadaşımda böyle birşey yaşadı ve yazdıktan 1 gün sonra iade geldi.
Daha once hic Papara ve Tosla'da boyle bir sey yasamadim. Ilk defa oldu. Tosla'dan inceleme talebi olusturdugumda zaten Akbank ilgileniyor yani bana Akbank'tan "talebinizi aldik" diye mail geldi. Ama yine de deneyeyim atmayi.

Daha once hiç Papara ve Tosla'da boyle bir şey yasamadim. Ilk defa oldu. Tosla'dan inceleme talebi olusturdugumda zaten Akbank ilgileniyor yani bana Akbank'tan "talebinizi aldik" diye mail geldi. Ama yine de deneyeyim atmayi.

Kanka bana da yardımcı olur musun 11 Aralıkta iade ettim param hala gelmedi 107 liram ve şimdi 300 liralık bir oyun iade ettim onun parasıda gelmiyor lütfen yardım et.

Yeni konular

Geri
Yukarı