Nays'ın Epic Games'te avantajı nedir?

Nays İş Bankası'nin ön ödemeli yani kartın içinde bulunan bakiye kadar harcama imkanı sunan sanal kartı. Kayit olurken T.C. kimlik, telefon no yeterli. Hem internet alışverişlerinde güvenlik hem de Nays'a özel kampanyalar için tercih ediyorum. Özellikle oyunlarda ilgili karta üç iş günü içinde %20 para iadesi kampanyası çok yararlı oluyor. Alt limit ne kadar hatırlamıyorum ama mesela epic games'den 100 lira alışveriş yaparsan 20 lira, 250 lira yaparsan 50, 500 lira yaparsan 100 ancak ne kadarlık yaparsan yap 100 liradan fazla iade olmuyor, üst iade limiti 100 lira. Nays'a banka kartın üzerinden yükleme yapabilmek için üye olurken kullandığınız T.C. kimlik üzerine açılmış bir İş Bankası hesabı olmalı. O hesap aracılığıyla ile hemen yükleyip alışverişe başlayabilirsiniz.

Son düzenleme:
Üye ol sonra hemen para yükle kullanmaya başla 5 dakikalık iş. Epic, Steam gibi oyun platformlarinda yüzde 20 ve 100 liraya kadar geri ödeme var.

500 TL'lik ve üstü oyun alırsanız 100 TL iade ediyor.
500 TL üstü alırsanız değil, yüzde 20 iadesi var 10 liralık da olsa 500 lira da olsa. Tek dikkat edilmesi gereken nokta en fazla 100 tl iade oluyor.

Üye ol sonra hemen para yükle kullanmaya başla 5 dakikalık iş. Epic, Steam gibi oyun platformlarinda yüzde 20 ve 100 liraya kadar geri ödeme var.

500 TL üstü alırsanız değil, yüzde 20 iadesi var 10 liralık da olsa 500 lira da olsa. Tek dikkat edilmesi gereken nokta en fazla 100 tl iade oluyor.

Biliyorum hocam zaten mesaja ekleme yapmıştım.

500 TL üstü alırsanız değil, yüzde 20 iadesi var 10 liralık da olsa 500 lira da olsa. Tek dikkat edilmesi gereken nokta en fazla 100 TL iade oluyor.

Epic'ten 400 TL'lik alışveriş yaptım. %20 geri ödeme olacağı bildirimi gelmedi Nays uygulamasından. Gelir değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı