Papara’nın avantajı nedir?

Yaklaşık 6 7 ayda cashback sayesinde Spotify ve Netflix parasından bayağı kar ettim mesela. Ki daha bu hiçbir şey.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20201206_213125_com.mobillium.papara.jpg
    Screenshot_20201206_213125_com.mobillium.papara.jpg
    45,6 KB · Görüntüleme: 32
İnternet alışverişleri için en ideal kart denilebilir. Ayda 5 kere 500 lirayı aşmazsanız para yatırma ücreti kesmiyor eğer bu limiti aşarsanız yatırdığınız paranın %1 kadarını kesiyor sadece. Günde 2500 lira para çekme limiti var 1 ayda 500.000 lira para yatırma limiti var. Cashback özelliği var örneğin Youtube Premium'un veya Netflix'in herhangi bir paketini aldığında ay sonunda paranın yarısını sana geri veriyor. Bu saydıklarım Papara Black Card için geçerli Black Card almak için Sözleşmeli Hesap yapmanız lazım onuda kimlik bilgileri ile alabiliyorsunuz ve kart ücretsiz olarak geliyor. Konuyla alakasız ama dağıtım şirketi maalesef ki AGT Kurye yani en berbat kargo şirketi. Kartınız 2 hafta içinde gelmezse Papara müşteri hizmetlerini arayıp şikayet kaydı oluşturun.

Premium olarak kullandığım bir uygulama yok. Netflix’de kullanmıyorum. Şu anlık kullandığım bir kart var. Bana bir avantaj sağlamadığını düşünüyorum. Teşekkürler verdiğiniz bildiler için.

Yeni konular

Geri
Yukarı