Nays'la alınan ürünlerin bir kısmı iade edilirse tüm cashback geri alınır mı?

Daha fazla  
Arkadaşlar, Trendyol'dan 1500 TL'lik 4 tane ürün aldım. 200 TL'lik ürünü iade etmek istiyorum. Nays'tan 200 TL cashback almıştım. 200 TL'lik ürünü iade etsem tüm cashback mi çekilir yoksa 1300 TL üzerinden tekrar mı cashback verilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet alınıyor, hesabında para yoksa yüklediğin anda geri çekiliyor. 1300TL üzerinden ne kadar geliyorsa o kadar oluyor kısacası.

Arkadaşlar, Trendyol'dan 1500 TL'lik 4 tane ürün aldım. 200 TL'lik ürünü iade etmek istiyorum. Nays'tan 200 TL cashback almıştım. 200 TL'lik ürünü iade etsem tüm cashback mi çekilir yoksa 1300 TL üzerinden tekrar mı cashback verilir?

Cashback hakkınızı doğuran miktardan daha az bir kısım iade edilirse bildiğim kadarıyla birşey olmuyor. Ama iade sonrası toplam ödemeniz cashback hakkınızın doğmasına sebep olan miktarın altında kalırsa o zaman oranı yeniden hesaplayıp bir kısmını geri alıyorlar.

Mesela benim dahil olduğum bir kampanya sayfasındaki açıklama şu şekilde:

• Hediye para tutarları 3 iş günü içerisinde Nays hesaba geçecek olup, alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.

Cashback hakkınızı doğuran miktardan daha az bir kısım iade edilirse bildiğim kadarıyla bir şey olmuyor. Ama iade sonrası toplam ödemeniz cashback hakkınızın doğmasına sebep olan miktarın altında kalırsa o zaman oranı yeniden hesaplayıp bir kısmını geri alıyorlar.

Anladım hocam teşekkür ederim.

Geri
Yukarı