Nays'ta fiziksel kart çıkartılıyor

Nays fiziksel kart hala çıkmamış çıkmasına daha var mı bilgisi olan var mı?
Bende beklemedeyim Nisan sonu dediler bana umarım çıkar.

Nays'ın ilk kullanıcılarından birisiyim, anket için görünütlü görüşme talep ettiler ve görüşme sonucunda sürekli kart istediğimi bildirdim. Görüşmeden 1 hafta sonra kartın çıktığı haberini aldım. Sanırım bana da bu yüzden kart tanımladılar.
Anladığım kadarı ile sık ve ilk kullanıcılara tanımlanmış. Uygulamada, kartlarım diye ayrı bir bölüm açıldı. Sanırım 1'den fazla kart alınabilecek.

Bende beklemedeyim Nisan sonu dediler bana umarım çıkar.

Anladığım kadarı ile sık ve ilk kullanıcılara tanımlanmış. Uygulamada, kartlarım diye ayrı bir bölüm açıldı. Sanırım 1'den fazla kart alınabilecek.
Ben hesabı fiziksel kart gelmeden 1 hafta önce açmıştım bana geldi. Kart siparişimde sistemsel hata olduğu için aynı kart iki kere yollandı. İkisini de kullanabilirmişim öyle dediler. Onun dışında 1'den fazla kart almayla ilgili bir ibare görmedim.

Ben hesabı fiziksel kart gelmeden 1 hafta önce açmıştım bana geldi. Kart siparişimde sistemsel hata olduğu için aynı kart iki kere yollandı. İkisini de kullanabilirmişim öyle dediler. Onun dışında 1'den fazla kart almayla ilgili bir ibare görmedim.

Bu eski sürümde yoktu, yeni sürümde böyle bir şey var.

Dosya Ekleri

• IMG_20240423_223703.jpg
    IMG_20240423_223703.jpg
    64,3 KB · Görüntüleme: 26

Geri
Yukarı