NBA 2K16 Loading Ekranında Kasma Sorunu

kaspa

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle sistemin özellikleri; Pentium G3258 (5.0 Ghz OC'li), R7 260x, 4 GB RAM, 120 GB SSD, Windows 10. Windows ile alakalı tüm güncelleştirmeler yüklü, tüm driverlar günceldir.

Sorunum maçlara girmeden önce loading ekranında CPU kullanımın %99'a vurması ve hiçbir grafik olmayan ekranda FPS'nin 1'e kadar düşmesi. Bunun haricinde oyun içinde rahatlıkla 60 FPS'e kilitleyebiliyorum. Peki o zaman neden bunu sorun ediyorsun diyebilirsiniz. Sorunum şurada, online bir maça girdiğimde bu ekranda FPS bu kadar düşünce oyun bana kopmuş muamelesi yapıyor ve maça giremiyorum. Aynı sistem ile aynı sistem gereksinimlerine sahip 2k15'te böyle bir sorunum olmadığını da belirteyim.

2k Support sayfası ile irtibata geçtim ama bir çözüm önermediler. Sadece 4 GB RAM'in minimum gereksinimi karşıladığını fakat belki de bunu 8 yaparsam daha iyi olacağını söylediler. Ancak RAM ile ilgili bir sıkıntı değil bu.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı