NBA 2K16 Menü İçi Kasma

bloudosia

Kilopat
Steam'den NBA 2K16 oynayan arkadaşlara sorum var. Oyunu yazın almıştım şuan indirdim oynamak için, fakat options kısmına geldiğimde ve My Career'de ara sıra bazı yerlerde inanılmaz bir kasma oluyor, oyun çöküyor neredeyse. Oyun içi herhangi bir sıkıntı yok. Maç bittiği zaman da skor tabelası gözükmeyecek kadar kasıyor, devam ettiremiyorum. Sıkıntı ne?

Edit: Ekran kartım AMD.
16463313_1356347264388531_177297015070145693_o.jpg
Buradan çözebilir miyiz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemin ne? Oyun sinematik sahnelere FPS sabitlemiş olabilir, onu kontrol et.

Sistem çok ahım şahımlı bir şey değil, ekran kartı AMD Radeon serisinden fakat GTA5 gibi oyunları hiç kasmadan oynadığım için bu oyunda bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum. Optimizasyon sıkıntısı diye düşünüyorum. Çünkü ayarlara girince bir sıkıntı var maçta sıkıntı yok.

Sistem çok ahım şahımlı bir şey değil, ekran kartı AMD Radeon serisinden fakat GTA5 gibi oyunları hiç kasmadan oynadığım için bu oyunda bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum. Optimizasyon sıkıntısı diye düşünüyorum. Çünkü ayarlara girince bir sıkıntı var maçta sıkıntı yok.
Olabilir, daha öncede ayarlar bölümünde kasma problemini duymuştum bu oyunda.

Evet, dolaştım biraz ben de benzer şeyler duydum internetten. Sinematik sahnelere FPS sabitlemiş derken o sıkıntıyı nasıl aşabilirim, oyun içi ayarlar kısmından mı? Bilginiz var mı o konuda?
Oyuna sahip olmadığım için çok bir bilgim yok ama dediğim gibi sinematik sahneleri bazen sabit bir FPS miktarına sabitleniyor. Eyer öyle bir ayar varsa ayarlar dadır. Onun dışında pek bir fikrim yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı