NBA 2K21 güncelleme yapmıyor

İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Epic Games'ten NBA 2K21 aldım girdim galiba güncelleme gelmiş Downloading Game Updates ekranında %0'da kalıyor hiç ilerlemiyor. Dosya doğrulaması yaptım yine de düzelmedi.

Oyun.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı problem bende ve arkadaşımda da vardı sunucu yoğunluğundan olduğunu tahmin ediyoruz arkadaşım 20-30. denemesinde kendiliğinden indirmeye başladı ben hala deniyorum kısa zamanda çözülür umarım.

Aynı hatayı ben de alıyorum, oyunu silip yeniden yükledim bana mısın demedi.
Aynı problem bende ve arkadaşımda da vardı sunucu yoğunluğundan olduğunu tahmin ediyoruz arkadaşım 20-30. denemesinde kendiliğinden indirmeye başladı ben hala deniyorum kısa zamanda çözülür umarım.

Dostum sen çözebildin mi arkadaşının çözdüğü şekilde acaba?

Epic Games'ten NBA 2K21 aldım girdim galiba güncelleme gelmiş Downloading Game Updates ekranında %0'da kalıyor hiç ilerlemiyor. Dosya doğrulaması yaptım yine de düzelmedi.

Eki Görüntüle 1034633
Aynı sorunu yaşıyorum sunucu probleminden kaynaklıdır diye 1-2 gün beklemeyi düşünüyorum.Burayı kapattıktan sonrada gelen 3 tane fotoğraf gözükmüyor.
Aynı hatayı ben de alıyorum, oyunu silip yeniden yükledim bana mısın demedi.

Dostum sen çözebildin mi arkadaşının çözdüğü şekilde acaba?

Aynı şekilde bende silip yükledim bu sorunu yabancılarda da çok fazla yaşadığını gördüm 1-2 gün bekleyip sorunun çözüleceğini düşünüyorum.

Arkadaşlar selam, sanırım sorunun çözümünü buldum en azından bende işe yaradı.
Epic Games'i tamamen kapatın ve ardından yönetici olarak çalıştırıp oyuna girin, beni ve arkadaşımı yaklaşık 2-3 kere oyundan attı başta açarken, tekrar açmaya devam ettik ve Update yüklendi. Save dosyaları ile ilgili gelişmeyi buraya yazacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı