NBA 2K21 güncellenmiyor ve kaydedilmiyor

kuscak1

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
Epic Games'ten bedava oldugu için indirdim, sevdiğim bir oyundur zaten.

My Career her oyunu kapatıp açtığımda sıfırlanıyor, onun yanı sıra oyun içi güncelleme geldi ve "downloading game updates" olarak 12 saat falan açık bıraktım. O da %0'da idi.

Oyun dosyalarını doğruladım, bir sürü yol denedim. DNS de değiştirdim ama bir türlü çözüm yok. Benim gibi indiren arkadaşlar da bu sorunu yaşıyor mu? Yani hiç değilse My Career oynayabilsem şu süreçte kafi benim için.

Aynı sorunu ben de yaşadım çözmek için.

Windows'un ayarlarına girip hesaplar kısmından aile ve diğer kullanıcılar kısmına girin. Bu bilgisayara başka birini ekle > bu kişinin oturum açma bilgilerine sahip değilim. >Microsoft hesabı olmayan bir kullanıcı ekleyin. Daha sonrasında bilgilerini kendinize göre girip hesabı oluşturun. Oluşturulan hesaba giriş yapıp NBA 2K21 oyununu başlattığınız zaman sorununuz çözülecek.
Merhaba,
Epic Games'ten bedava oldugu için indirdim, sevdiğim bir oyundur zaten.

My Career her oyunu kapatıp açtığımda sıfırlanıyor, onun yanı sıra oyun içi güncelleme geldi ve "downloading Game updates" olarak 12 saat falan açık bıraktım. O da %0'da idi.

Oyun dosyalarını doğruladım, bir sürü yol denedim. DNS de değiştirdim ama bir türlü çözüm yok. Benim gibi indiren arkadaşlar da bu sorunu yaşıyor mu? Yani hiç değilse my Career oynayabilsem şu süreçte kafi benim için.

Önerdiğim çözümü denediniz mi?

Son düzenleme:
Aynı sorunu ben de yaşadım çözmek için.

Windows'un ayarlarına girip hesaplar kısmından aile ve diğer kullanıcılar kısmına girin. Bu bilgisayara başka birini ekle > bu kişinin oturum açma bilgilerine sahip değilim. >Microsoft hesabı olmayan bir kullanıcı ekleyin. Daha sonrasında bilgilerini kendinize göre girip hesabı oluşturun. Oluşturulan hesaba giriş yapıp NBA 2K21 oyununu başlattığınız zaman sorununuz çözülecek.

Önerdiğim çözümü denediniz mi?

Olmadı bro.

Yeni konular

Geri
Yukarı