NBA 2K21 oyun kayıt etmiyor

kerimzkn

Centipat
Epic Games'te NBA 2K21'in ücrestiz olduğunu görünce aldım indirdim bugün ilk açtığımda bayağı bir FPS kaybı vardı ve grafikler hep Low'du 720P falan açıyordu oyun sürekli GTX 1650 Ti olmasına rağmen neyse onu çözdüm. Şimdi de o kadar My Career oynadım kaydettim oyundan çıkıp girdiğimde ise kayıtlı oyunum yoktu. Sadece my Career için değil genel olarak hiçbir şeyi kaydetmiyor. Tuş atamalarını kendim yapıyorum onları da sıfırlıyor. Bunun bir çözümü var mı?

arkadaşlar my career kayıt etme sorununu çözebildiniz mi ? 6 arkadaş oyunu indirdik 3 arkadaşımız da sorun yok kayıt oluyor ancak biz 3 arkadaşta my career de yarattığımız oyuncu oyundan çıkınca siliniyor. oyunun içine save dosyası oluşturmuyor çözebilen var mı ? Epic ve 2k ya yazdık ancak geri dönüş olmadı hala

Arkadaşlar my Career kayıt etme sorununu çözebildiniz mi? 6 arkadaş oyunu indirdik 3 arkadaşımız da sorun yok kayıt oluyor ancak biz 3 arkadaşta my Career de yarattığımız oyuncu oyundan çıkınca siliniyor. Oyunun içine Save dosyası oluşturmuyor çözebilen var mı? Epic ve 2K ya yazdık ancak geri dönüş olmadı hala.

Dostum C:/kullanıcılarda bilgisayarınızdaki profile verdiğiniz isimde Türkçe karakter var ise bu sorunun yaşandığı söyleniyor. Sorun yaşamayan arkadaşlarında Türkçe karakter yoksa büyük ihtimal sizdeki sorun bundan dolayıdır. Yeni oturum açıp oyunu oraya taşıman lazım.

Dostum C:/kullanıcılarda bilgisayarınızdaki profile verdiğiniz isimde Türkçe karakter var ise bu sorunun yaşandığı söyleniyor. Sorun yaşamayan arkadaşlarında Türkçe karakter yoksa büyük ihtimal sizdeki sorun bundan dolayıdır. Yeni oturum açıp oyunu oraya taşıman lazım.
cevap için teşekkür ederim. Yeni oturum nasıl açıcam ? ve oyunu oraya nasıl taşıyacağım 3 kere silip baştan yükledim oyunu. En son C klasörüne kurdum dün yine değişmemişti. Appdata olan yerde ki klasörün adında Türkçe karakter var. ondan olabilir dediğiniz gibi. Nasıl değişebilirim onu?

Cevap için teşekkür ederim. Yeni oturum nasıl açacağım? Ve oyunu oraya nasıl taşıyacağım 3 kere silip baştan yükledim oyunu. En son C klasörüne kurdum dün yine değişmemişti. Appdata olan yerde ki klasörün adında Türkçe karakter var. Ondan olabilir dediğiniz gibi. Nasıl değişebilirim onu?

Dostum bilmiyorum ben format attım direkt.
Bu konuda bazı şeyler yazılmış ama tam anlayamadım ben de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bilmiyorum ben format attım direkt.
Bu konuda bazı şeyler yazılmış ama tam anlayamadım ben de.

Format attığında sorun düzeldi mi peki?

Aynen bende de öyle.
Epic Games'te NBA 2K21'in ücrestiz olduğunu görünce aldım indirdim bugün ilk açtığımda bayağı bir FPS kaybı vardı ve grafikler hep Low'du 720P falan açıyordu oyun sürekli GTX 1650 Ti olmasına rağmen neyse onu çözdüm. Şimdi de o kadar My Career oynadım kaydettim oyundan çıkıp girdiğimde ise kayıtlı oyunum yoktu. Sadece my Career için değil genel olarak hiçbir şeyi kaydetmiyor. Tuş atamalarını kendim yapıyorum onları da sıfırlıyor. Bunun bir çözümü var mı?
valla herkeste var sorun ama çözen yok bende de var bu sorun

Son düzenleme:

Geri
Yukarı