NBA 2K21 oyun kayıt etmiyor

kerimzkn

Centipat
Epic Games'te NBA 2K21'in ücrestiz olduğunu görünce aldım indirdim bugün ilk açtığımda bayağı bir FPS kaybı vardı ve grafikler hep Low'du 720P falan açıyordu oyun sürekli GTX 1650 Ti olmasına rağmen neyse onu çözdüm. Şimdi de o kadar My Career oynadım kaydettim oyundan çıkıp girdiğimde ise kayıtlı oyunum yoktu. Sadece my Career için değil genel olarak hiçbir şeyi kaydetmiyor. Tuş atamalarını kendim yapıyorum onları da sıfırlıyor. Bunun bir çözümü var mı?

Bunun çözümü yok arkadaşlar isterseniz format atın belki çözülür ama farklı hesap ya da oyunu silip tekrar kurmanızda hiçbir sorun düzelmeyecektir. Epic Games dağıtırken altyapı yapmadan herkese sundu çoğu kişide oyun çürük çıktı Save sorunu kol ayarları, oyundan atma vs. herkeste var yeni bir Update getirmelerini bekleyeceğiz.
Not: Bu sorun daha önce Hitman 1 oyununu verdiklerinde de aynısı olmuştu oto Save veya manuel Save alınmıyordu düzeltmişlerdi.

Epic Games'te NBA 2K21'in ücrestiz olduğunu görünce aldım indirdim bugün ilk açtığımda bayağı bir FPS kaybı vardı ve grafikler hep Low'du 720P falan açıyordu oyun sürekli GTX 1650 Ti olmasına rağmen neyse onu çözdüm. Şimdi de o kadar My Career oynadım kaydettim oyundan çıkıp girdiğimde ise kayıtlı oyunum yoktu. Sadece my Career için değil genel olarak hiçbir şeyi kaydetmiyor. Tuş atamalarını kendim yapıyorum onları da sıfırlıyor. Bunun bir çözümü var mı?
sorunun çözümünü buldum / bilgisayar kullanıcı adının ingilizce olması yüzünden hata veriyor çözümü ise yeni bir kullanıcı hesabı açıp oyunu oradan oynamak , yeni kullanıcı hesabınızın adı türkce harf içermemesi gerekiyor

Sorunun çözümünü buldum / bilgisayar kullanıcı adının İngilizce olması yüzünden hata veriyor çözümü ise yeni bir kullanıcı hesabı açıp oyunu oradan oynamak, yeni kullanıcı hesabınızın adı Türkçe harf içermemesi gerekiyor.

Fakat yabancılarda da bu sorun var hesap adını değiştirsek oluyor mu yoksa illa yeni hesap açmak mı gerekiyor.

Son düzenleme:
Kaydetme sorunu bende de mevcut, çözebilen varsa yazabilir mi?
Kaydetme sorunu bende de bulunuyor, çözümü bulunduğunda yazarsanız sevinirim.

Ben denemedim ama bunu yapanlar oldu, düzeldi demişler. Yeni Microsoft hesabı aç Türkçe harf içermeyen, o hesaptan oyuna gir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Epic Games kütüphaneye girin oyunun altındaki üç noktaya basıp doğrula deyin oyun doğrulanıyor yaklaşık5-10 dk sürüyor sonra oyun açıldığında ayarlara gelin en altta email doğrula gibi iki seçenek var onları işaretleyin ve kabul edin sorun çözülüyor.

Geri
Yukarı