NBA2K20 maçı izlemeden oyuna giremiyorum

İşletim sistemi
Windows 10

NiqhtMegatron

Hectopat
Arkadaşlar Xbox kontrolcüsü ile PC'de Steam üzerinden NBA2K20 oynuyorum ama MY Carier'da maça girmek için simüle etme tuşuna basınca maçı izlemeye devam ediyor. Yani oyunda benche oturunca tekrar girene kadar izlemek zorunda kalıyorum. Nasıl çözebilirim? Başka yaşanan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer 60 FPS oynamazsanız oyunu dediğiniz sorun ortaya çıkıyor. Bende de aynı problem var. Benche oturduğunuz zaman birkaç defa ALT+TAB yaparsanız düzeliyor. Bunun dışında başka bir çözümü yok 144 FPS oynamaya devam etmek isterseniz.

Eğer 60 FPS oynamazsanız oyunu dediğiniz sorun ortaya çıkıyor. Bende de aynı problem var. Benche oturduğunuz zaman birkaç defa Alt+Tab yaparsanız düzeliyor. Bunun dışında başka bir çözümü yok 144 FPS oynamaya devam etmek isterseniz.

Siz 60 FPS mi oynuyorsunuz?
Eğer öyleyse rahat edebiliyor musunuz?

Siz 60 FPS mi oynuyorsunuz? Eğer öyleyse rahat edebiliyor musunuz?
Ben de 144 FPS oynuyorum ama 3-4 defa ALT+TAB atıyorum benche oturunca. Baya konu var bu problemle alakalı yabancı forumlarda vs. ama sadece iki çözüm var benim gördüğüm kadarıyla. Ya oyunu 60 FPS'e sabitleyip oynamak ya da ALT+TAB yapmak. Bunun dışında 2K kıçını kaldırıp bu problemi düzeltebilir tabi ama neredeyse 2K21 çıkacakken bu saatten sonra uğraşmaz.

Merhaba konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum. Oyunun başlarında olmuyordu ama sonradan olmaya başladı. Güncel bir çözüm var mı? o kadar zaman geçti belki bir çözümü bulunmuştur. Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Merhaba konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum. Oyunun başlarında olmuyordu ama sonradan olmaya başladı. Güncel bir çözüm var mı? o kadar zaman geçti belki bir çözümü bulunmuştur. Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.
Hâlâ bulamadım dostum ben de. İki çözümü olduğunu duydum o da bı üstteki arkadaşın yazdığı şekilde alt+tab yapıyorum bikac defa. O zaman ise yarıyo. Yada sanırım çözünürlüğü değiştirmek ama onu denemedim.

Geri
Yukarı