Ne aralıklarla format atıyorsunuz?

Demi Lovato

Centipat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci
Ben her 3 ayda bir format atıyorum. Format sonrası sürücüleri kurmak, programları yüklemek benim çok hoşuma gidiyor. Nasıl bir zevkim varsa artık.🙂 Kısaca format atmayı seviyorum. Peki siz ne aralıklarla format atıyorsunuz?
@Recep Baltaş senin de cevabını merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam adamına geldin, canım sıkıldıkça format atıyorum, arayüz sıkınca format atıp başka Windows sürümlerine geçiyorum. Ara sıra Hackintosh kurup siliyorum, linux bir kaç kere kurmuşluğum var ama arayüzünü beğenmediğimden sildim.
Hayat sana güzel vallahi. En beğendiğiniz sürüm veya işletim sistemi hangisi oldu? Deneyimli olmanız önemli.

Hayat sana güzel vallahi. En beğendiğiniz sürüm veya işletim sistemi hangisi oldu? Deneyimli olmanız önemli.

Hepsi bir zamandan sonra sıktığı için tam emin değilim ama bende herkes de olmayan bir şey var Windows 8.1'in arayüzünü çok seviyorum, onun dışında Windows 10 1903 ile gelen açık teması da güzel olmuş özellikle giriş yaparken arkaplan fotoğrafının bulanık olması. MacOS kurmadan önce içimde çok kullanma isteği vardı ama kurup biraz kullandıktan sonra sıktı ve sildim 🙄 Windows 7 kullanınca sıkmıyor ama yenilik istediğimden değiştiriyorum tekrar 😆 Ama bu takıntım dan kurtulmak istiyorum boşuna zaman kaybı yapıyorum.

Galiba en sıklıkla ben format atıyorum. Ama sürücü yüklemede sorun yaşıyorum. Anakartın sitesindeki sürücüler eski olduğu için yüklemiyorum. Windows Update ne yüklerse artık. Driver Booster gibi de saçma sapan yazılımlar kullanmak istemiyorum. Hatta daha önce en yeni sürücüleri nasıl yükleyeceğim diye konu açmıştım ama takan olmadı, kimse yardımcı olmadı. Sadece ekran kartını, chipseti yükleyebiliyorum o sürücüler de İntelin sitesinde olduğu için. Ses sürücüsünü de Technopat dan yüklüyorum. Bu arada Windows Update de eski sürücüleri yüklüyor.

2-3 ayda bir atıyorum ben formatı yetiyor çok şükür.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı