Ne dükkanı açılmalı?

Çayevinden geçiminizi sağlayabilecek kadar para kazanabiliyorsanız kapatmak manasız deneyeceğiniz iş tutmazsa tekrardan aynı işe yönelseniz dahi müşteri kaybı yaşayamanız olası. Şimdiki işinizi karda ortaklık üzerine birine kiralayabilirsiniz. Ortak bulabilirseniz (riski azaltmak ve iş yükünü hafifletmek için)yeni bir dükkan kiralayıp size uygun olan bir işi deneyebilirsiniz.

Dükkana yakın çevrelerde hayvan besleme alışkanlığı varsa Petshop olabilir. Ancak şu dönemde benim fikrim yiyecek ile ilgili bir dükkan olması. Herkes her şeyinden kısar ancak boğazından kısmaz.

Hocam Kozlu tarafı olmuyor mu orası?

Hayır Zonguldak Merkez. Kozlu başka bir ilçe. Üniversite merkez kampüsü Merkez ilçede. Üniversite hastahanesinden bahsediyorsanız o kozluda kalıyor. Benim dükkanımda Merkez ilçede.
Dükkana yakın çevrelerde hayvan besleme alışkanlığı varsa Petshop olabilir. Ancak şu dönemde benim fikrim yiyecek ile ilgili bir dükkan olması. Herkes her şeyinden kısar ancak boğazından kısmaz.
Petshop dükkanı mevcut 20 30 metre ilerimde :D

Çikolata dükkanı açın çok ilgi çekici bence. Kimse bakmadan geçmez.

Sporcular için bir yer çok iyi olur. İçerde yağsız haşlama tavuk, yumurta, meyve suyu, atom, gibi sporcu yiyecekleri yapar satarsınız. Tek yapmanız gereken nelerin yenmesi gerektiği gibi konularda birkaç saat araştırma yapmanız.
Hijyenik temiz ve iyi ayıtlama yaparak ortalamdan 3-4 lira üste satabilirsiniz yiyecekleri. Emin olun spor salonu yakınsa bir kitleniz olacaktır. Böyle bir şey çok bulunmuyor şehirlerde.
Kalori oranına göre seçenekler verirsiniz.

Çikolata dükkanı açın çok ilgi çekici bence. Kimse bakmadan geçmez.

Sporcular için bir yer çok iyi olur. İçerde yağsız haşlama tavuk, yumurta, meyve suyu, atom, gibi sporcu yiyecekleri yapar satarsınız. Tek yapmanız gereken nelerin yenmesi gerektiği gibi konularda birkaç saat araştırma yapmanız.
Hijyenik temiz ve iyi ayıtlama yaparak 3-4 lira üstüne satabilirsiniz yiyecekleri. Emin olun spor salonu yakınsa bir kitleniz olacaktır. Böyle bir şey çok bulunmuyor şehirlerde.
Kalori oranına göre seçenekler verirsiniz.
Zonguldak'ta o tarz doğru dürüst bir yer yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı