Ne istiyorsunuz?

Kendi paramı kazanmak istiyorum.

Kendi paramı kazanmak istiyorum.
Hocam ben 1 ay sanayide çalışmıştım haftalık 250 toplam 1000 tl almıştım harcaması hiçde kolay değil fakat kendi paranı kazanıp istediğin gibi harcama özgürlüğü ile alışverişe veya bunu hissetmek bile güzel bir his. Fiyatına bakmadan ilk kez sweat almıştım sorgusuz sualsiz sadece üzerimde güzel durmuştu fiyatına bile bakmayıp almıştım, güzel histi.

Hocam ben 1 ay sanayide çalışmıştım haftalık 250 toplam 1000 TL almıştım harcaması hiç de kolay değil fakat kendi paranı kazanıp istediğin gibi harcama özgürlüğü ile alışverişe veya bunu hissetmek bile güzel bir his. Fiyatına bakmadan ilk kez sweat almıştım sorgusuz sualsiz sadece üzerimde güzel durmuştu fiyatına bile bakmayıp almıştım, güzel histi.

Ben de bu hissi yaşamak istiyorum. Bir de ilk kazandığım paranın bir kısmını hayırlı bir iş (hayır kurumuna bağışlamak, sokak hayvanlarına yardım etmek vs.) için harcamak istiyorum.

Mesela bir yeri gezmek, bir yere gitmek, bir şey almak, bir şeyde başarılı olmak, işte yükselmek, akşam geç saatlere kadar oturmamak, bir oyunda sonraki bölüme/seviyeye ulaşmak. Ne istiyorsunuz siz?
Keşke iyi bir sistemim olsaydı.

Ben de bu hissi yaşamak istiyorum. Bir de ilk kazandığım paranın bir kısmını hayırlı bir iş (hayır kurumuna bağışlamak, sokak hayvanlarına yardım etmek vs.) için harcamak istiyorum.
Hocam bende öyle yapacaktım da hayır kurumlarına pek güvenemiyorum, hayvanlara veriyorum harçlığımdan ayırıp ama cidden çok güzel bir his "acaba ailem buna laf eder mi pahalı der mi" düşünmeden almak.. Umarım yaşarsınız :)

Yeni konular

Geri
Yukarı