Ne Kanalı Kurmalıyım ?

Bu işten vazcaysan iyi olur. Türkiye'de elimizi sallasak oyun kanalına denk geliyor...

Aynen sayıda var. Fakat hepsi işini tam anlamıyla yapmıyor. Teşekkürler.

Bence hayatında en çok ilgilendiğin şeyle ilgili bir kanal aç. İllaki herkesin sevmesine gerek yok. O konu hakkında ilgili olan insanlar zaten seni bulur. Sen yeter ki hem konun hakkında kendini geliştir hem de insanlara faydalı ol ve insanlar seni izlemekten zevk alsınlar.

Oyun en çok ilgilendiğim. Teşekkürler.

Tavsiyeler ve beyin fırtınası önemlidir bu tarz konularda.

Aynen Kardeşim :)

İçerik üretmek için birazda yaratıcılık gerekiyor, birazda farklı düşünmekte denebilir. Yani biraz bekle sesin "ergenlik" yüzünden tuhaf çıkıyordur.

Evet bir atlatabilsem. Önümde uzun bir yol var :)

Emin ol, Youtube'da oyun kanalı görmekten artık midem bulanıyor. Bir videoda 100 yorum varsa 45'i 10-11 yaşındaki çocukların kurduğu oyun kanalları. Zamanında minecraft ile bir şeyler yapmaya çalışırlardı ki o oyun yasaklandığında rahat bir nefes aldım.

Açıkçası biraz daha beklemen fikrindeyim. Ben de yaz aylarında yeni sistem ile oyun kanalı açmayı planlıyorum, fakat klişe olmayacak. Geçen sene 2 video çekmiştim ve istekler gelmişti, lakin sistem yetmiyor :) İşin özeti biraz daha büyümeyi bekle ve doğru adımlarda ilerlediğinden emin ol.

Sadece bir youtube kanalını minecraft üstüne yapanlar var. Hep 7-8-9 yaşlarındakiler oluyor genellikle.

Bak aklima simdi geldi... Gopro incelemeleri, tüyolari, ipuclari veren hic Türkce bir kanal yok.
Al bir gopro yüzlerce inceleme ve tüyo videosu yap.

Video edit ile aranda iyiymis dedigine göre. Zorluk cekmezsin.
Gopro studio nasil kullanilir falan.

Bir gopro fani olarak, ilk abonen benim söz... ;)

O ne ki abi ? Kamera galiba veya render programı.

En iyisi kanal açmaman. Kanal açıpta izlenmeyen çok kanal var. İzlenmeyenler kervanına sen de katılırsın büyük ihtimal.

Olsun kardeş ümitsizlik baştan kaybettirir.

Ne kadar olduğunu bilmiyorum ama reklam ve AdSense için...

Anlamadım kardeş ?

Oyun kanalımı kuralı 3 hafta oldu. 3 haftadaki gelişme böyle arkadaşlar. Şuan kanalımda 164 abone var. İyimi sizce arkadaşlar ?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    10,4 KB · Görüntüleme: 510
Aynen sayıda var. Fakat hepsi işini tam anlamıyla yapmıyor. Teşekkürler.

Oyun en çok ilgilendiğim. Teşekkürler.

Aynen Kardeşim :)

Evet bir atlatabilsem. Önümde uzun bir yol var :)

Sadece bir youtube kanalını minecraft üstüne yapanlar var. Hep 7-8-9 yaşlarındakiler oluyor genellikle.

O ne ki abi ? Kamera galiba veya render programı.

Olsun kardeş ümitsizlik baştan kaybettirir.

Anlamadım kardeş ?
"Ne kadar var, ne için gerekli?" dedin ya. Ben de ne kadar olduğunu bilmediğimi ama reklam ve AdSense işlerinde gerekeceğini söyledim. Her neyse açma kanal. Ergenlik hevesi. Bi' süre sonra uçar gider. Binlerce kanal var açılıp hiç bir işe yaramayan ve paslanan... Azıcık gerçekçi düşünürsen yaşının küçük olduğunu ve milyonlarca kanal arasında senin kanalının farkedilmesi, farkının farkedilmesi, sevilmesi, takip edilmesi çok düşük ihtimal.

"Ne kadar var, ne için gerekli?" dedin ya. Ben de ne kadar olduğunu bilmediğimi ama reklam ve AdSense işlerinde gerekeceğini söyledim. Her neyse açma kanal. Ergenlik hevesi. Bi' süre sonra uçar gider. Binlerce kanal var açılıp hiç bir işe yaramayan ve paslanan... Azıcık gerçekçi düşünürsen yaşının küçük olduğunu ve milyonlarca kanal arasında senin kanalının farkedilmesi, farkının farkedilmesi, sevilmesi, takip edilmesi çok düşük ihtimal.

Can sıkıntısı. Boş bir insan olarak dolanmaktansa azda olsa insanlara tebessüm vermek iyidir.

Sen reklam için mi açtın yoksa konuyu? Kimsenin tavsiyesini kabul etmiyorsun galiba. Para mara umrunda değilse aç kanalı kapat konuyu ?

Reklam için derken ? Kanalın linkini vermedim :) Tabii tavsiyelerini kabul ettiklerim var. Paraya gerek yok zevk için yapıyorum bunu.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı