Ne olacak bu CS:GO'nun hali (2)

Daryl1dx

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi günler dostlar. Daha önceden de bu tarz bir konu açmıştım. Aradan biraz zaman geçti ve oyuna tekrar başlamak zorunda kaldım (yakın arkadaşlarım sağolsun). Forumda ki bazı arkadaşlarımın da bildiği üzere uzun zamandır oyunu oynamıyordum. Dün tekrar başladım. Hileci problemi zaten hep vardı oyunda ondan çok az bahsetmek istiyorum. Dünden itibaren toplam 10 maç falan girdik arkadaşlarımla. Onların rütbesi Suprem benimkisi ise Lem.

400 saat oynamam var aynı şekilde arkadaşlarımın da. Girdiğimiz 10 maçın 8'inde karşıya 100 saatten fazla oyuncu gelmedi. Üstüne, ne zaman yenilmeye başlasalar sanki ilah güçler tarafından yardım alıyorlarmış gibi ilk başlarda kolsuz gibi oynayan lavuklar birden Global oluyorlar. Gelmeden ateş etmeler mi dersiniz, sağa sola koşa koşa sıkıp kafadan vuruş atmalar mı dersiniz neler neler. Bu sefer yakınacağım konu; Azevvel tek başıma bir maça girdim. Yakın lobilerden adam bulup. Maçı kazanıyorduk.

Ta ki az evvel dediğim gibi rakip takımdan birileri yine KennyS gibi oynamaya başlayıncaya kadar. Kaybetmeye başlayınca çocuk bana ana, bacı, teyze kaymaya başladı. (Arkadaşımızın toplam 15 öldürmesi vardı benim ise 23) Sonra işte berabere bitirelim diye anlaştık o arkadaşı da muteledim tabi. Raundun tekinde Molotof bombası atmıştım rakip takıma. Küfür eden arkadaş ve onun arkadaşı molotof bombasının içine girdi (bilerek) ve 30 dakika ban. Şaka gibi. Uzun zamandır oynamıyordum keşke hiç başlamasaydım. Oyun cidden aşırı kanser olmuş. Keşke eskisi gibi paralı olsa. 24 TL falan değil de böyle 80 TL falan olsa. Neyse, demek istediklerim bu kadardı. Hepinize iyi günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynamayı bilen. CS:GO profili iyi olana hiçbir şey olmaz. Ban konusuna katılıyorum. Bomba attım. Arkadaşa gelmiş. Çat 7 gün ban. Biraz gıcık aldım açıkçası. Vallahi Zula'nın hile sistemi ve oyun durumu CS:GO'dan çok daha iyi. Ne yazık ki. CS:GO hiç Zula'dan daha kötü duruma geleceğini düşünmezdim bile. Ama şu durumda gerek hile, gerek oynayış Zula daha iyi. Adamlar hileyi direk oyuna girer iken fark ediyor. Çat hileciye kayıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı