Ne olacak bu fiyatlar?

Hocam sadece mining için üretilmiş kartlar yapsalar problem kalmayacak gibi duruyor ne diyorsunuz? NVIDIA yeni 3000 seririsinde miningi önlemeye yönelik bir sistem geliştirmiş ve sanırım mining özel kart üreteceğini açıklamış, sağdan soldan duyduğum bilgidir kesinliğini bilmiyorum.
Hocam yarın bugün Mining'e ne olacağını bilmiyoruz bir anda sönebilir bir anda 10 katı kadar parlayabilir. Firmalar risk almak istemiyor gibime geliyor.

Hocam yarın bugün Mining'e ne olacağını bilmiyoruz bir anda sönebilir bir anda 10 katı kadar parlayabilir. Firmalar risk almak istemiyor gibime geliyor.
Mining, sistemi gereği öyle pat diye sönebilecek veya parlayabilecek bir şey değil ama uzun vadede karlılık yok olabilir haklısınız.

Mining, sistemi gereği öyle pat diye sönebilecek veya parlayabilecek bir şey değil ama uzun vadede karlılık yok olabilir haklısınız.
Ben Mining'e vergi gelmediği sürece bunun önünün alınabileceğini zannetmiyorum Stok gelse ne olucak ki? O anda parası olanlar alır olamayanlar alamaz. Sonra tekrar stoksuzluk.

Hocam sadece mining için üretilmiş kartlar yapsalar problem kalmayacak gibi duruyor ne diyorsunuz? NVIDIA yeni 3000 seririsinde miningi önlemeye yönelik bir sistem geliştirmiş ve sanırım mining özel kart üreteceğini açıklamış, sağdan soldan duyduğum bilgidir kesinliğini bilmiyorum.

Ama 5 oyuncu varsa 1 madenci var 🤔

Her oyuncunun parası yok ama neredeyse tüm madencilerin parası var.

Maalesef kötüye giden hiçbirşey iyiye gitmeyecek. Ekran kartı stoklara gelse bile fırsatçılar indirim çok olmaz ve ekran kartları gene pahalı olur.

Muhtemelen stoklara girse bile coin madenciliği yapanlar tarafından kısa sürede tükenecek. Sen 1 tane alıp çıkmak için stok kontrolü yapıyorsun, diğer ise mining sistemi kurmak için 5-6 kart birden kontrol ediyor. Sen oyuncusun ya öğrenci ya birikim, diğeri kredi çekip varını yoğunu basıp kart alabiliyor. Ülkenin durumu göz önüne alındığında tüm bunların düzelmesi zaman alacak gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı