Ne olacak bu fiyatlar?

O yüzden diyorum ya yeni çıkanları bırak önceden çıkan fiyat yenilemeyen bir sürü oyun var. Şimdiden alın sonra pişman olmayın benden demesi.
Haksız değil açıkçası. Sonuçta yeni çıkan oyunlar zaten güncel kurdan hesaplanıp da koyuldu steame ama eskiler için durum böyle değil. Akıl almaz şekilde playstation rockstar gibi firmalar fiyat güncellemesi yapmıyor ama farketmeleri an meselesi.

Anlayamıyorum bir türlü. Yahu bu oyun ya oyun. Max 50-60 saat oynayacağımız hikayeli bir oyuna neden 1k gibi saçma sapan fiyatlar veriyoruz. Hiçbir oyun 300-400TL'den yukarısını hak etmiyor. Adamlar Türkleri umursamıyor ki. Oyunda ne TR yama var ne de TR özel fiyat güncellemesi. Çok saçma.

Anlayamıyorum bir türlü. Yahu bu oyun ya oyun. Max 50-60 saat oynayacağımız hikayeli bir oyuna neden 1K gibi saçma sapan fiyatlar veriyoruz. Hiçbir oyun 300-400TL'den yukarısını hak etmiyor. Adamlar türkleri umursamıyor ki. Oyunda ne TR yama var ne de TR özel fiyat güncellemesi. Çok saçma.

Adam parasını önemser Türk oyunculara indirim yapsa hem parasından düşecek hem de VPN'le herkes Türkiye'den alacak.

Anlayamıyorum bir türlü. Yahu bu oyun ya oyun. Max 50-60 saat oynayacağımız hikayeli bir oyuna neden 1k gibi saçma sapan fiyatlar veriyoruz. Hiçbir oyun 300-400TL'den yukarısını hak etmiyor. Adamlar Türkleri umursamıyor ki. Oyunda ne TR yama var ne de TR özel fiyat güncellemesi. Çok saçma.
Öyle gerçekten öyle sözde oyunlar ucuz olmalıydı. Gidip bir oyuna 500 600 tl veriyorsam ki re4 remake te yaptım o oyunu 200 300 saat oynamadan bırakmam. Re serisini çok sevmesem asla pre order vermezdim. Last of us için bir istisna yapabilirim çünkü survival horror türünde çok oyun yok üstelik last of us yani her şekil tatmin edicektir.

Türkçe yaması veya seslendirmesi olan oyunları almaya çalışın yoksa direk crack indirin adam hem Türk oyunculara yama koymamış hem de 1000 TL istiyor.
Sonuna kadar haklısın, şimdilik benim için iki değerli şirket Playstation ve CDPR. Türkçe desteği sunan yegane büyük çaplı şirketler. Playstation kuru 10da tutarak yeterince insaflı davranıyor bence. Bakalım CDPR ne yapacak Cyberpunk GOTR edition da.

Sonuna kadar haklısın, şimdilik benim için iki değerli şirket Playstation ve CDPR. Türkçe desteği sunan yegane büyük çaplı şirketler. Playstation kuru 10da tutarak yeterince insaflı davranıyor bence. Bakalım CDPR ne yapacak Cyberpunk GOTR edition da.
Çok iç açıcı şeyler olacağını sanmam. O firmalar da insafından öyle yapmıyorlar sonuçta. Cdpr cp 2077 yi yayınladığında dolar kuru steamde hala 3 tü. Şimdi 10. Adamlar 40 dolarlık content yapsalar yine 400 tl gibi bir para ödeyeceğiz. Yeni oyun yaptıklarında da aşağı yukarı 600 700 tl.

Alışmamalısınız hocam bugün buna alışan yarın 500 600 sonraki gün 1000 liraya da alışır. O zaman da firmalar bizi tabiri caizse "dürtmeye" devam ederler.

Steam kuru arttığı için böyle oldu durduk yere zam olmadı. Alışmasakda alışsakta artık yeni fiyatlar bu Steam kuru düzelmediği sürece.

Yeni konular

Geri
Yukarı