Ne olacak bu YKS'nin hali?

DeliDivane

Hectopat
Mezunum ve 2 aydır evden çıkamıyorum. Dershaneye gidemiyorum, psikolojik olarak pek iyi hissetmiyorum kendimi, sürekli bir şeyler değişiyor. Fikirlerinizi duymak istedim.

Öncelikle geçmiş olsun;
Bu durumu en ağır yaşayan insanlardan birisiniz ve yapacak birşey yok. Çocuklarınıza anı olarak anlatabilirsiniz :). Herkes için böyle diye teselli ediyorlar da kimse kusura bakmasın ben yaşadığım psikolojiye bakarım. Böyle olaylar olmasaydı sınav haftasını daha rahat atlatacaktınız ama böyle lanet bir şey oldu. Öfkenizi çıkarın birşeylerden. Sonra ise bütün dünya sizi YKS'de kötü sonuç almanız için birleşmiş ve onlara kapak yapmak istercesine çalışın. Bu hırsı hiçbirşey durduramaz. Ama bunlari iyice dinlendikten sonra yapın.

Öncelikle geçmiş olsun,
Bu durumu en ağır yaşayan insanlardan birisiniz ve yapacak bir şey yok. Çocuklarınıza anı olarak anlatabilirsiniz :). Herkes için böyle diye teselli ediyorlar da kimse kusura bakmasın ben yaşadığım psikolojiye bakarım. Böyle olaylar olmasaydı sınav haftasını daha rahat atlatacaktınız ama böyle lanet bir şey oldu. Öfkenizi çıkarın bir şeylerden. Sonra ise bütün dünya sizi Yks'de kötü sonuç almanız için birleşmiş ve onlara kapak yapmak istercesine çalışın. Bu hırsı hiçbir şey durduramaz. Ama bunlari iyice dinlendikten sonra yapın.

Astım var kilo var benim sınavım AYT 3 saat ben maskeyle sınav yapacakmışım ben o maskeyi taktımı 1 0 dk sonra patlıcan gibi oluyorum kıpkırmızı.

Astım var kilo var benim sınavım AYT 3 saat ben maskeyle sınav yapacakmışım ben o maskeyi taktımı 1 0 dk sonra patlıcan gibi oluyorum kıpkırmızı.
Sınavı o zorluklar içinde olacağınızı düşünmeyin, bir yolunu bulurlar. Yüzlerce astım hastası vardır sınava girecek.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı