Ne oynuyorsunuz?

EmrHean

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 6800H - RTX 3050Ti
RAM
16GB - 4800MHz
SSD veya HDD modeli
M.2 SDD
Ekran kartı
RTX 3050Ti
İşlemci
Ryzen 7 6800H
Epey sıkılmış durumdayım. Günde 1 saat Steam'de oyun bakınıyorum ancak oynayacak hiçbir şey yok. En son The Division 2, Hunt: Shadown denedim ama ısınamadım. 90 saat kadar 7 Days to Die oynadım, o da artık yordu.

Oynayacak hiçbir şey kalmadı...

Epey sıkılmış durumdayım. Günde 1 saat Steam'de oyun bakınıyorum ancak oynayacak hiçbir şey yok. En son The Division 2, hunt: Shadown denedim ama ısınamadım. 90 saat kadar 7 Days to Die oynadım, o da artık yordu.

Oynayacak hiçbir şey kalmadı...

Hiç oynamadiysaniz Bannerlord, souls oyunları Hearts of Iron 4(vanilladan sıkılırsınız modları deneyin derim) bu oyunlar sarabilir.

DL1, RDR2, TSW3. RE4'le TLOU1'i bekliyorum.
DL1 oynadım ama biraz ekli kalıyor şu zamana sanki. RDR2 elbette bitirdim, arada bir online da dolanıyorum. Tren sürmek pek benlik değil. Last Of Us'ı oynamayı düşünüyorum ancak dizi ile aynı diyorlar zaten seyrediyorum aktif olarak.

Şu sıralar Mortal Kombat 11'e sardım saatlerce kombo oluşturmaya çalışıyorum maçlara girip deniyorum, bakabilirsin vakit geçirmek için.
Oyunu tüm dlc'leri ile aldım kol filan da aldım ama oyun harbi zor online'a bir giriyorum herifler hiç abartmıyorum bir kere vurmama izin vermiyor bazen.

DL1 oynadım ama biraz ekli kalıyor şu zamana sanki. RDR2 elbette bitirdim, arada bir online da dolanıyorum. Tren sürmek pek benlik değil. Last Of Us'ı oynamayı düşünüyorum ancak dizi ile aynı diyorlar zaten seyrediyorum aktif olarak.

Oyunu tüm dlc'leri ile aldım kol filan da aldım ama oyun harbi zor online'a bir giriyorum herifler hiç abartmıyorum bir kere vurmama izin vermiyor bazen.
Dizinin birebir aynısı olmasa da %80-90 oranında aynı.
Önereceğim şeyler sana Hack and Slash oyunları gibi şeyler oynaman.
Devil May Cry 5
Final Fantasy 15
Yakuza 0 - Kiwami 2
Batman Arkham Serisi

Grid Legends ve BF 2042 indirdim gamepass'ten, onları deneyeceğim. Bir de FM 2023 var.
Aç gamepass'i, merak ettiğini indir oyna. Çok fazla oyun var.
Araba ve futbol bana göre değil ama BF 2042'yi bir kısa süre oynadım ilk oynadığımda bu oyuna ayıp edildiğini düşünüyordum çünkü oldukça oyuncu sayısı az ve keyifli ama biraz yoruyor oda. Yine de baya zevkli öneririm BF 2042'yi.

Hiç oynamadiysaniz Bannerlord, souls oyunları Hearts of Iron 4(vanilladan sıkılırsınız modları deneyin derim) bu oyunlar sarabilir.
Bannerlord epey oynadım modlarla filan da ayrıca arada bir başlarım ona zaten belki de zamanı gelmiştir yine. Soulslar pek bana göre değil çok iç karartıcı geliyor. Bahsi geçen Starateji oyunlarını oynamayı çok istiyorum ancak öğrenme süreci çok yorucu geliyor.

Cuphead oynuyorum ileri dönemde bannerlord oynamayı düşünüyorum

cuphead'ten önce ben de bf 42 oynuyordum bana da zevkli geldi ayıp edildi oyuna

Yeni konular

Geri
Yukarı