Ne oynuyorsunuz?

Bu aralar, Carmageddon: Max Damage, FarCry 6, Battelfield 2042, yeni Dead Space, TYRP FPV ve Uncrashed oynuyorum.
Dediğim gibi araba oyunları bana göre değil. Far Cry serisinin 1. oyunu hariç hepsini oynadım sanırım en kötüsü ve tahamül edemediğim 6. oyun oldu neden bilmiyorum oyun hepsinin gerisinde kalmış gibi. Dead Space deneyiminden biraz bahseder misin?

Counter Strike Go, F1 2020.
2k saate yaklaşıyoruz Global kastık hala faceit oynuyoruz E-spor maçlarını izliyoruz ama çok yorulduk be artık çıksa da source 2...

Cuphead oynuyorum ileri dönemde bannerlord oynamayı düşünüyorum

cuphead'ten önce ben de bf 42 oynuyordum bana da zevkli geldi ayıp edildi oyuna
Ben BF 2042 hakkında yine konu açmıştım neden bu oyunun oyuncu sayısı yok ve yorumları kötü diye. İlk çıkışındaki buglardan dolayı oyunculara soğutmuş oyun kendisini.

Çok adına hakim olduğum bir seri biraz deneyiminden ve oyundan bahseder misin?

Ben BF 2042 hakkında yine konu açmıştım neden bu oyunun oyuncu sayısı yok ve yorumları kötü diye. İlk çıkışındaki buglardan dolayı oyunculara soğutmuş oyun kendisini.

Çok adına hakim olduğum bir seri biraz deneyiminden ve oyundan bahseder misin?
kaldı ki buglar yer yer oyunu daha eğlenceli hale getiriyor insanlar bug konusunda neden bu kadar ciddi anlamıyorum

Dizinin birebir aynısı olmasa da %80-90 oranında aynı.
Önereceğim şeyler sana Hack and Slash oyunları gibi şeyler oynaman.
Devil May Cry 5
Final Fantasy 15
Yakuza 0 - Kiwami 2
Batman Arkham Serisi
Bu serilerin çok iyi olduklarını biliyorum ama hep bana farklı gelen oyunalr oldu hiç çizgimiz şuana kadar kesişmedi belki de biraz ülkemizde daha az oynanan bu oyunlara yönelmek lazım.

Epey sıkılmış durumdayım. Günde 1 saat Steam'de oyun bakınıyorum ancak oynayacak hiçbir şey yok. En son The Division 2, Hunt: Shadown denedim ama ısınamadım. 90 saat kadar 7 Days to Die oynadım, o da artık yordu.

Oynayacak hiçbir şey kalmadı...
Call of duty modern warfare II, rdr2, yeni çıkan spiderman oyunu var, ets2, fally guys, forza horizon 4 veya 5, astero corsa, cities skylines, muck, last of us (çıktımı daha bilmiyorum).

Yeni konular

Geri
Yukarı