Ne savaşı?

Bu arada Ermenistan'ın arkasında Rusya, Fransa, Amerika, Yunanistan gibi ülkeler var, ayrıca Ermenistan, Pkk ile her zaman iç içe olmuştur. Ayrıca ülkedeki bazı bölgelerde Yezidi kürtler yaşamakta ve Pkk'lı kürtler eğitim görmektedir. Öyle işgal ederiz asarız keseriz diyen da**amalar boş konuşmasın.

Bu konuyu görünce aklıma şu video geldi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada Ermenistan'ın arkasında Rusya, Fransa, Amerika, Yunanistan gibi ülkeler var, ayrıca Ermenistan, Pkk ile her zaman iç içe olmuştur. Ayrıca ülkedeki bazı bölgelerde Yezidi kürtler yaşamakta ve Pkk'lı kürtler eğitim görmektedir. Öyle işgal ederiz asarız keseriz diyen da**amalar boş konuşmasın.
Benim bir gram aklım olsa diye düşünür, nasıl rahat yaşarım ona bakardım ben.
Ama nerede, kan ve vahşet görmek istiyor insanlar.
Savaş olursa çağırın geleyim hiç bir sıkıntı yok. Vatanı, milleti ve dinimi ( yani her şeyim), sonuna kadar savunurum.

Benim bir gram aklım olsa diye düşünür, nasıl rahat yaşarım ona bakardım ben.
Ama nerede, kan ve vahşet görmek istiyor insanlar.
Savaş olsa çağırın geleyim hiç bir sıkıntı yok.
Türkiye'de yaşayan çoğu insan barbardır, bunun sebebi din, kültür, siyaset ve milliyetçilik gibi etkenlerdir. Türk insanını kandırmak, onları gütmek kolaydır. Biz Türk toplumu olarak her zaman saldırgan ve kendi canına değer vermeyen bireyler olduk.

Sıcak savaş, ancak belirli cephelerde yapılabilir. Suriye gibi, Irak gibi.
Türkiye'de yaşayan çoğu insan barbardır, bunun sebebi din, kültür, siyaset ve milliyetçilik gibi etkenlerdir. Türk insanını kandırmak, onları gütmek kolaydır. Biz Türk toplumu olarak her zaman saldırgan ve kendi canına değer vermeyen bireyler olduk.
Barbardır, ifadesini hiç yakıştıramadım. Geri kalanında haklısınız.

Yok be barbar değiliz. Bizim milletimiz topluluğa önem verim, bireyselliğe değil. O yüzden diğer topluluklar bireysel yaşamı ön planda tutar. Kimse kimseden sorumlu değil kafasındadır.

Ama bizler komşumuz aç mı diye düşünen tipler olduğumuzdan durum böyle.

Yok be barbar değiliz. Bizim milletimiz topluluğa önem verim, bireyselliğe değil. O yüzden diğer topluluklar bireysel yaşamı ön planda tutar. Kimse kimseden sorumlu değil kafasındadır.

Ama bizler komşumuz aç mı diye düşünen tipler olduğumuzdan durum böyle.
Belli kesimler için bu geçerli olabilir fakat kutuplaşmanın bu kadar ileri boyutta olduğu bu coğrafyada senin söylemiş olduğun tez bir bakıma geçerliliğini yitiriyor.

Belli kesimler için bu geçerli olabilir fakat kutuplaşmanın bu kadar ileri boyutta olduğu bu coğrafyada senin söylemiş olduğun tez bir bakıma geçerliliğini yitiriyor.

Bundan 10 sene öncesi, benim dediğim gibiydi iyi hatırlıyorum ama neden böyle oldu anlamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı