Rusya ile NATO savaşı çıkarsa ne olur?

Savaş çıkarsa, (ki çıkmayacaktır) Rusya'nın tüm Doğu Avrupa'yı rahatlıkla işgal edebileceğine inanıyorum. Nükleer füze konusunda ise hem Rusya'da hem NATO'da havadaki nükleer füzeleri havada-uzayda rahatlıkla durdurabilecek teknolojisi bulunmakta, nükleer felaket olmayacak yani. Belki uçaklardan atılan taktik nükleerler Hiroşima gibi bir etki yaratabilir, o kadar.

Savaş çıkmaz. Çıkarsa Rusya'nın yanında Çin, Kuzey Kore, Hindistan, pek çok Doğu Avrupa ülkesi ve müttefikleri olacak. NATO ülkeleri özellikle Çin ve Hindistan sayesinde ayakta duruyor. Örneğin ABD ekonomisi tamamen Çin, Hindistan ve Rusya tarafından kontrol ediliyor. Bütün iş gücü ellerinde. Yani kimsenin cesaret edip savaşa gireceğini sanmıyorum. Çağımızda büyük askeri savaşlar yerine ekonomik ve sosyo-kültürel savaşlar olacağını düşünüyorum.

Amerika ile Rusya savaşa girdiği anda havada 11 bin nükleer füze bulunacak ve her ne kadar hava savunma sistemleri olsa da bu füzeler çok fazla olduğundan dünya'ya düşecek ve hiçbir canlı hayatta kalmayacak.

Amerika ile Rusya savaşa girdiği anda havada 11 bin nükleer füze bulunacak ve her ne kadar hava savunma sistemleri olsa da bu füzeler çok fazla olduğundan dünya'ya düşecek ve hiçbir canlı hayatta kalmayacak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Savaş olursa bizim ülke şartları zortlar. Her yerde mülteci ve bayrak sevmeyen kafa doldu. Belli başlı planlar devreye girdi anlaşılan. Savaş çıkarsa ülkemiz birkaç ülkeye bölünür gibi. Herkes herkesten nefret ettiriliyor, olanlar çok net planın parçası. ABD Afganistan'dan çıkıyor ve Afganlar bizim ülkeye geliyor elini kolunu sallayarak. Bu planın parçasıdır. Ocu bucu ve üstüne alakasızlarla dolduk. Bizim için hiç iyi olmaz. Yazık ne değerli insanlar ego dolu lanetlerin eylemlerine ölüp gider. Umarım 2023 ile bu durumlardan kurtuluş hızla gerçekleşir yoksa hiç iyi değil...

Yeni konular

Geri
Yukarı