Ne tür evcil hayvan besliyorsunuz?

Evde köpek beslemesi biraz zor. Komşular falan şikayetçi olduğu için kolay olmuyor. Ben bahçeli evde yaşadığım için sorun yok. Tabi her köpek aynı huyda değil ama genel olarak köpekler havlar :D
Evet ama zaten 1 ay sonra şehir değiştireceğim, ve taşınacağım apartman köpek için çok uygun. Bahçesi falan var. Ama dediğin gibi evde bakmak biraz sıkıntı. 👍

@bitwise Depar atıp kameraya vurması 🤣 Hiç beklemiyordum böyle bir hareket. Yaramaz ama bir o kadar da tatlı ve akıllı kedin var :)

Evet, cok tesekkur ederim. Isallah saglikli ve mutlu olur. Insan cok seviyormus, ben hic kedi sevmezdim eskiden. Yani kotuluk yapmazdim da, olmasa da olurdu benim icin. Simdi yolda giderken kedi gorunce iki selam vermeden gecmiyorum acelem yoksa : )

Birkaç haftalıkken annesi ölen bir kediyi almıştım eve. Sürekli bebek mamasıyla besledim, dışkılasın diye poposunu pamukla ıslattım ve sonunda büyümüştü kerata. Sorumsuz biri yüzünden bir daha göremedim onu. Uzun süre yokluğuna alışamadım. Bir daha da aynı şeyi yaşamak istemiyorum. Bundan sonra yazları karasinek, kış aylarında da karınca beslemeyi düşünüyorum.
Aynı olay benim de başıma geldi.
Bu da Karamel;
JPEG_20180623_012300.jpg

JPEG_20180623_012521.jpg

Size bir sorum var;
Benim kedi sürekli ilgi göstersem de miyavlıyor ve çok tatlı olsa da son 4 gündür insanın bir süre sonra kulağını rahatsız edecek şekilde miyavlıyor, yemesinde falan hiç sıkıntı yok ve hala tatlı 😁 Tek sorun bu durum geçici dimi Nisan'a girdiğimden beri böyle.
Not: Alalı 3 hafta olucak sahipleneli hastalığı olmadığına eminim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı