Ne Yapıyorsunuz?

Murat Salmanow

Centipat
Evet, evet cidden ne yapıyorsunuz? Belki kimse size sormuyordur diye sormak istedim.
Herkes hayatındaki gelişmeleri alta yazabilirler, kimseye söyleyemedikleri veya söyleyip de dikkate alınmadığınız
Bazı gelişmeleri yazabilirsiniz, ben hepsine cevap vereceğim, belki de bu gece aradığınız dert ortağı benimdir, kim bilir?

LoL oynuyorum, şu an kata banladılar çok sinirlendim Fizz aldım 40 dk sonra içlerinden geçtimmi feedledimmi onu yazacağım merak edenler için.
(Edit; biliyorum kimse merak etmiyor sadece canım sıkıldı.)

LoL oynuyorum, şu an kata banladılar çok sinirlendim Fizz aldım 40 dk sonra içlerinden geçtimmi feedledimmi onu yazacağım merak edenler için.
Bizim duvarlar ses geçiriyor. Babam erken yatıp PC'den video izliyor ya da podcast falan dinliyor ve odamla yatak odası yan yana. Ses olduğundan geç saatte oyun oynayamıyorum.

Oversharing olmaması için fazla ayrıntısına girmeyeceğim ancak tam olarak ne yapmam gerektiğinden, hangi yolu izlemem gerektiğinden emin değilim. Kafam karışık, enerjim yok ancak ne olursa olsun artık bir şey yapmam gerektiğinin, zamanımın azaldığını biliyorum.

Kahvemi almış, forumlara bakıyorum :)

Nescafe? Türk kahvesi?

Ne yapayım. Cuma akşamı hafta sonunun başlaması sevinciyle uzanıp telefondan Technopat'a bakıyorum.

Umarım bir sıkıntın falan yoktur?

(Edit; biliyorum kimse merak etmiyor sadece canım sıkıldı.)

LoL'den hiç anlamam fakat bende çok ban yedim sırf yok yere CS'den.

Sınavlarıma çalışmam gerekiyorken bilgisayarda takılıyorum...

Boş ver bilgisayarda takılmayı sınavlarına çalış yoksa insan serseri oluyor.

Hayatım hakkında vermem gereken bir kararı düşünüyorum.

Bende çok kritik kararlar alıyorum son geçtiğimiz haftalarda.

Oversharing olmaması için fazla ayrıntısına girmeyeceğim ancak tam olarak ne yapmam gerektiğinden, hangi yolu izlemem gerektiğinden emin değilim. Kafam karışık, enerjim yok ancak ne olursa olsun artık bir şey yapmam gerektiğinin, zamanımın azaldığını biliyorum.

Bende 13 yaşımda artık yaşımda büyüyor bir şeyler başarmam gerektiğini düşünüyordum yola koyulacakken babam hastalandı, nasipmiş.

Türkiye Macaristan Mac'ini izliyorum

Maç mı vardı bugün?

Geri
Yukarı