Ne yiyebilirim?

rafetsunal

Hectopat
Makaleler
1
Üniversiteye başladık iyi hoş da bir varoluşsal boşluğa düşmüş gibiyim ne yiyebilirim aklıma hiçbir şey gelmiyor diyorum tost yapayım ama onu da hep yiyebilirim e o zaman peynir ekmek kahvaltı yapayım onu da hep yiyebilirim e ne yiyeceğim arkadaş ben bir fikir lazım evde yapılabilecek bir şeyler.

Üniversiteye başladık iyi hoş da bir varoluşsal boşluğa düşmüş gibiyim ne yiyebilirim aklıma hiçbir şey gelmiyor diyorum tost yapayım ama onu da hep yiyebilirim e o zaman peynir ekmek kahvaltı yapayım onu da hep yiyebilirim e ne yiyeceğim arkadaş ben bir fikir lazım evde yapılabilecek bir şeyler.

Tavuklu pilav mis gibi gömersin. Tavuk yoksa ketcap veya yogurtla akar gom gitsin kral. En uygun marketden mantı alıp yapabilirsin. Aklima bu kadar geliyor simdilik gelirse yazarim.

Acılı makarna, hem ucuz hem mükemmel. Porsiyon kelebek alıp kızartabilirsinde.

Ailem şehir dışında ben de tek yaşıyorum liseliyim. Hocam 2-3 yumurtayı tabağa kırıp tuzlayıp çırpın. Sonra ekmeği bandırıp tavada atıp kızartın. Bizde ekmek kızartması deniliyor belki sizin yaşadığınız yerde yoktur diye açıkladım. Tadı da gayet güzel. Kıyma varsa kıymayı biraz pişirdikten sonra tavanın içine az da domates koyun. Piştikten sonra yiyin o da çok güzel oluyor.

Noodle'da olabilir.

Akşam yemeğine mac and cheese veya sabah kahvaltısı için çok az margarine biraz, salça, su, şeker at. Ardından iki tane yumurtayı kır sonra salçayı dök. İstersen biraz tuz ek yada sucuk koy. Sucuğun dışı bol pişmiş içi az pişmiş olsun. Afiyet olsun.

Acılı makarna, hem ucuz hem mükemmel. Porsiyon kelebek alıp kızartabilirsinde.

Peynirli makarna. Yüksek kalorili ama sarıyor.

Madem bugünün akşam yemeği makarna teşekkürler ama kelebek bana fazla gelir öğrenciyiz nihayetinde.

Tavuklu pilav mis gibi gömersin. Tavuk yoksa ketcap veya yogurtla akar gom gitsin kral. En uygun marketden mantı alıp yapabilirsin. Aklima bu kadar geliyor simdilik gelirse yazarim.

Yarında o zaman bir tavuk alıp tavuklu pilav yapayım teşekkürler.

Akşam yemeğine Mac and cheese veya sabah kahvaltısı için çok az margarine biraz, salça, su, şeker at. Ardından iki tane yumurtayı kır sonra salçayı dök. İstersen biraz tuz ek ya da sucuk koy. Sucuğun dışı bol pişmiş içi az pişmiş olsun. Afiyet olsun.

Bunu deneyeyimde yapamam herhalde daha pilav yaparken zorlanıyoruz :D

Ailem şehir dışında ben de tek yaşıyorum liseliyim. Hocam 2-3 yumurtayı tabağa kırıp tuzlayıp çırpın. Sonra ekmeği bandırıp tavada atıp kızartın. Bizde ekmek kızartması deniliyor belki sizin yaşadığınız yerde yoktur diye açıkladım. Tadı da gayet güzel. Kıyma varsa kıymayı biraz pişirdikten sonra tavanın içine az da domates koyun. Piştikten sonra yiyin o da çok güzel oluyor.

Noodle'da olabilir.
Noodle almaktansa gidip makarna al salça şeker makarna suyu margarin at göm. Soslarında çok kimyasal var.

Bunu deneyeyimde yapamam herhalde daha pilav yaparken zorlanıyoruz :D
Ben lise 1'im daha az önce yumurta yaptım :D Hafta sonu mac and cheese yapıcam. Çakal Tarifler kanalından tarif bakabilirsiniz ben mac and cheese'i ordan gördüm.

Geri
Yukarı