Neden AMD Doğru Düzgün Sürücü Çıkartamıyor?

• Konuyu başlatan Redburne
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 651
R

Redburne

Ziyaretçi
Forumda bir sürü AMD kullanıcısı Dahili-Harici kart geçişinde sorun yaşıyor. Büyük ihtimalle de yazılımsal, sürücüden kaynaklı bir sorun. Neden AMD bu sorunu çözmüyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Masaüstü ekran kartını kullanıyorum sürücülerden memnunum şikayetim yok. Adrenalin ve öncesinde ReLive gayet başarılı.
Masaüstü sürücüleri hakkında yorum yapamayacağım ancak dizüstü sürücüleri berbat ötesi.
Aslan bu mutlaka resmi sitede bir ticket olarak sorulmuştur, bir bak derim.
Aynen olabilir, araştırmak lazım.

Peki bizim sesimizi duyurabileceğimiz bir yer var mı bu konu hakkında? Bu kadar insan sıkıntı çekiyor.

Masaüstü sürücüleri hakkında yorum yapamayacağım ancak dizüstü sürücüleri berbat ötesi.

Aynen olabilir, araştırmak lazım.

Peki bizim sesimizi duyurabileceğimiz bir yer var mı bu konu hakkında? Bu kadar insan sıkıntı çekiyor.
Benim yerime isyan etmişsin resmen. Gerçekten dizüstü sürücüleri berbat ötesinin de ötesi. Dahili-Harici geçişi arasında ki sıkıntı resmen can sıkıcı, moral bozucu bir şey. Acilen bir çözüm lazım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı