Neden AMD'ye sürücü problemleri yüzünden laf atılıyor?

Evet AMD yazılım olarak kendini geliştiremedi her seride sürücü sorunu oluyor. Ben her defasında PC açıp driver silip yeniden kuramam. NVIDIA hiçbir zaman böyle bir sorunla karşılaşmadım. Zaten kas gücünde AMD \ fiyat olarak da AMD ancak maddi durumu iyi olan AMD alıyorsa düşündürücü.

Steam ilk 10 ekran kartına bakarsanız AMD yurt dışı piyasası olmadığını görürsünüz. Coinciler bile AMD'den uzak duruyordu ya yüksek kazmıyor diye 😀

İşlemcilerine laf yok AMD işlemcide baldır 😀

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD'nin driver ekibi niye çok kötü AMD en az NVIDIA kadar kazanıyor AMD yazılımı cidden kötü 3 5 ayar oynayarak FPS'i %20 arttirabiliyorsun.

AMD'nin driver ekibi niye çok kötü AMD en az NVIDIA kadar kazanıyor AMD yazılımı cidden kötü 3 5 ayar oynayarak FPS'i %20 arttirabiliyorsun.
Saçmalama kardeşim. Nvidia sektörün neredeyse tamamına hakim. Son yayınlanan Steam donanım anketinde bile AMD %14'te kaldı. Ayrıca Radeon ayarlarını kurcaladığın zaman en baba 4-5 FPS artıyor. %20 FPS artış falan yok.

Hoş bir şey değil bu kadar kötülemek. Az önce de 2 kişi aynı şekilde AMD'yi kötüledi. Bahsedilen durum 2 sene öncesinde kaldı oysaki. Artık sıkıntı çıksa bile çözümü basit.
İki sene öncesinde kalmadı. Sıfır RX 7900 XT satan bir satıcı ile telefonda konuştum. Müşteri 65.000 TL'lik sistemi iade etmek istiyor çünkü sistem oyunda masaüstüne atıyor.

7900 serisinin buhar çemberli soğutmasının bozuk çıkmasından bahsetmiyorum bile.

İki sene öncesinde kalmadı. Sıfır RX 7900 XT satan bir satıcı ile telefonda konuştum. Müşteri 65.000 TL'lik sistemi iade etmek istiyor çünkü sistem oyunda masaüstüne atıyor.

7900 serisinin buhar çemberli soğutmasının bozuk çıkmasından bahsetmiyorum bile.
Recep hocam apu olarak kullanılırken sorun olmayan sistemde amd ekran kartı takınca siyah ekran yemeye başladım.
Sizce bu driver sorunu mu? DDU ile silip tüm driverları tekrar denedim ama nafile.

Büyük, çözülmesi zor sorunlar değil ama çözemiyorlar işte. Gene de AMD iyi iş çıkarıyor bence.

Recep hocam bu haberi gördüm şimdi son çıkan driver ile kartı mı bozdular şimdi ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Saçmalama kardeşim. NVIDIA sektörün neredeyse tamamına hakim. Son yayınlanan Steam donanım anketinde bile AMD %14'te kaldı. Ayrıca Radeon ayarlarını kurcaladığın zaman en baba 4-5 FPS artıyor. %20 FPS artış falan yok.

Emin misin? Bana R5 5600X ve RX 6600 XT Dual channel 3200MHz CL16 RAM kullanan adam bulur musun onunla bir karşılaştırma yapalim FPS olarak.

Geri
Yukarı