Neden Apple'ın fanboyluğunu yapıyorlar?

Adamlar son 6-7 yıldır her yeni telefon çıkardıklarında dünyanın mevcut en performanslı mobil işlemcisini çıkarıyor, kamera konusunda 10 yıldır başarısı tartışılmaz bir gerçek, ürünleri diğer markalara oranla gerçekten çok daha uzun ömürlü oluyor, fiziksel ve donanımsal eskime payı gerçekten çok az oluyor, teknik destek konusunda arkanda nerede olursan ol koca bir marka duruyor kutudan çıkan telefonundan kulaklığına kadar 2 yıl içerisinde istediğin gibi yenisini talep edebiliyorsun ve gerçekten hayat kolaylaştırıcı bir ekosistemi var.

15k TL eder mi? :D

Apple'daki sorun şu pahalı olduğu için herkes onu en iyi telefon sanıyor ama telefonun hiçbir özelliğini bilmiyor işlemcisini söyle desek hiçbir şey diyemez. Bir de diyorsunuz ki Apple'nin ömrü çok uzun gidiyor bu kişiden kişiye değişir kimisi kötü kullanır 6 ay dayanır kimisi iyi kullanır 10 yıl dayanır örneğin tuşlu telefonlar benim dedemin bir tuşlusu var tam 9 yıldır kullanıyor neden temiz kullanıyor özellik bakımından ise bir oyun için ROG Phone 5 kamera bakımından ise mi 10 Ultra veya mi 11 Ultra ile iPhone 11-12 yarışamaz.

iPhone mu uzun ömürlü bataryasının bundan haberi yok galiba.

Dalga mı geçiyorsun? Özellikle 11 modelinden sonra batarya sorunu tamamen çözüldü. Hem yazılım optimize edildi hem de bataryanın teknolojisini geliştirdiler. Pil sağlığım 60 olmasına rağmen ilk günkü gibi gidiyor şarj. Bu da yazılımın geliştiğini gösterir.

Dalga mı geçiyorsun? Özellikle 11 modelinden sonra batarya sorunu tamamen çözüldü. Hem yazılım optimize edildi hem de bataryanın teknolojisini geliştirdiler. Pil sağlığım 60 olmasına rağmen ilk günkü gibi gidiyor şarj. Bu da yazılımın geliştiğini gösterir.

Kamera desen neyse işlemci desen neyse ama iPhone bataryası berbat.
Yo garantiye yolladım yazılım hatası var dediler ve geri gönderdiler.

Örnek iPhone 11 ile Samsung M51 bataryasını karşılaştırabilir misin?

Örnek iPhone 11 ile Samsung M51 bataryasını karşılaştırabilir misin?
iPhone 11 ile Samsung M51 performansını karşılaştırabilir misin? M serisi batarya ile öne çıkıyor sadece. Sen Note serisi ile karşılaştır bence.
Kamera desen neyse işlemci desen neyse ama iPhone bataryası berbat.
Yo garantiye yolladım yazılım hatası var dediler ve geri gönderdiler.

Derdini daha açıklayıcı mı anlatsan.

iPhone 11 ile Samsung M51 performansını karşılaştırabilir misin? M serisi batarya ile öne çıkıyor sadece. Sen Note serisi ile karşılaştır bence.

Hayır sen batarya konusunda en iyisi IPhone'dir dedin bende bunun yanlış olduğunu söyledim performans konusnda ise ROG Phone 5 ile karşılaştırabilir misin IPhone'i.

Hayır sen batarya konusunda en iyisi IPhone'dir dedin bende bunun yanlış olduğunu söyledim performans konusnda ise ROG Phone 5 ile karşılaştırabilir misin IPhone'i.

Evet karşılaştırabilirim. Gayette daha iyi performans verir iPhone. İstediğin oyun testini yapabilirsin. Sınıfına göre bataryada en iyisi iPhone tabii ki.

Evet karşılaştırabilirim. Gayette daha iyi performans verir iPhone. İstediğin oyun testini yapabilirsin. Sınıfına göre bataryada en iyisi iPhone tabii ki.
Antutu testi yap bakalım ne olacak.

Geri
Yukarı