Neden bir şeyler var?

Egonu tatmin etmek istiyorsan insanların üzerinden eylemler denememelisin. Tartışma ortamı yaratıp konunun kilitlenmemesi için yorum yapmayacağım.

İyi bir sonuca varmak istiyorsan sorularının cevaplarını kendin bulmalısın Bir şeyler öğrenmek istemiştim sadece.
Bir şeyler öğrenmek istemiştim sadece ama siz daha iyi bilirsiniz, cevabınız için çok teşekkür ederim.

Yoklugun ispati cok zordur. Hicligin yoklugu da buna dahil.
Var olan her seyin de varliginin ulvi bir sebebi yok. Kaldirim tasinin varliginin bir sebebi yok.

Bunu sorgulayacak insan oncelikle neden her seyin varliginin arkasinda bir neden olmasi gerektigini ispatlamali, ondan sonra sormali.

Evrendeki bazi objeler bilincli olarak meydana getirilmistir, bazilari kimyasal ya da nukleer reaksyonlarda olusan "side product" tan fazlasi degildir.

Neden hiçlik yok? Neden bir şeyler var?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1 yıl sonra cevap veriyorum ama bu videoyu izleyebilirsiniz ayrıca bu linkler reklam sayılıyor mu?
sayılmaması için nasıl bir şekilde atacağız? Çünkü daha önce yasaklandım bunun yüzünden.

Geri
Yukarı