Neden birden fazla tarayıcı kullanıyorsunuz?

Edge kendiliğinden geliyor. PC'ye işletim sisteminin attırırken bilgisayarcıya; "Opera GX indir" demiştim, anlamayıp normal Opera'yı indirmiş. Eve gelince Opera GX'i de yükledim tabii, genellikle Opera GX'i kullanıyorum. Bazen de babam PC başına geçiyor, diğer tarayıcıları kullanmıyor diye Google Chrome'u da yükledim.

Günlük kullanımda Edge, telefonda Chrome, bazı araştırmalarda Tor, Brave.
PC'de Edge'i sırf tasarımından seviyorum. Mobilde Chrome alışılmışlık diyeyim. Telefonda başka tarayıcı kullanamam. Brave'i hızlı Tor olarak, Tor'u ise dediğim gibi bazı araştırmalar için. :)

Normal tarayıcı olarak Brave kullanıyorum. "özel" işler için Opera dahili VPN 😄
Anlayan anladı.

DPI bloklamalarını geçerek VPN'nin kapasite ve gecikme engellerini aşabilirsiniz. Ben eskiden Firefox, Chrome ve IE beraber kullanırdım çünkü çekirdekleri farklı olduğu için bazı sitelerde sorun çıkınca diğerinden bakıyordum. Şimdi Edge var, neyimize yetmiyor?

Günlük kullanımda Edge, telefonda Chrome, bazı araştırmalarda Tor, Brave.
PC'de Edge'i sırf tasarımından seviyorum. Mobilde Chrome alışılmışlık diyeyim. Telefonda başka tarayıcı kullanamam. Brave'i hızlı Tor olarak, Tor'u ise dediğim gibi bazı araştırmalar için. :)
Sizinki geniş bir yelpazeymiş. 😊
DPI bloklamalarını geçerek VPN'nin kapasite ve gecikme engellerini aşabilirsiniz. Ben eskiden Firefox, Chrome ve IE beraber kullanırdım çünkü çekirdekleri farklı olduğu için bazı sitelerde sorun çıkınca diğerinden bakıyordum. Şimdi Edge var, neyimize yetmiyor?
Sanırım bu konuda "gizlilik" olayı çoğu kişiyi farklı tarayıcılara yönlendirmiş hocam. Forumda okuduklarımdan anladığım kadarıyla Microsoft, Google gibi şirketler tarayıcılar aracılığıyla veri tırtıklıyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı