Hangi Tarayıcıyı Neden Kullanıyorsunuz?

kayapater

Kilopat
Makaleler
5
2818 saniye sonra sonunda yeni bir konu. Bu konu açma sınırlaması bütün üyelerde aynı mı yoksa kademe yükseldikçe sayıda mı yükseliyor? Geçelim konumuza
Hangi Tarayıcıyı Neden Kullanıyorsunuz?
Ara sıra konu açarım böyle. Devam edelim. Hangi tarayıcıyı daha sık kullandığınızı sormak bence garip bir şey değil. Gerçekten her neyse.
Hangi tarayıcıyı sıklıkla ve neden kullanıyorsunuz?

Opera GX kullanıyorum, tasarımını beğeniyorum. Diğer tarayıcıların görünüşü hiç hoş gelmiyor.

Aylar sonra gelen düzenleme: @cartel.exe, artık Firefox kullanıyorum. Opera GX'in berbatlığını fark ettim. İlk Edge'e geçtim, sonra Firefox Nightly'ye.

Son düzenleme:
Yeni Microsoft Edge kullanıyorum sebebi ise chromuim tabanlı olması ve RAM ve işlemci kullanımın diğer tarayıcılara göre çok optimize olması gayet memnunum içine gömülü Türkçe diline çevir özelliği olmasıda hoşuma gidiyor.

2818 saniye sonra sonunda yeni bir konu. Bu konu açma sınırlaması bütün üyelerde aynı mı yoksa kademe yükseldikçe sayıda mı yükseliyor? Geçelim konumuza.
Hangi tarayıcıyı neden kullanıyorsunuz?
Ara sıra konu açarım böyle. Devam edelim. Hangi tarayıcıyı daha sık kullandığınızı sormak bence garip bir şey değil. Gerçekten her neyse.
Hangi tarayıcıyı sıklıkla ve neden kullanıyorsunuz?

Önceden Chrome kullanırdım ancak sistemimin kötü olması yüzünden geç açılır kasar sistemi dondururdu Opera GX'e geçtim RAM kullanımı kısıtladım çabuk açılıyor daha hızlı adblocker var kısacası mükemmel ve bayağı kullanışlı kullanmanızı tavsiye ederim.

Bir kullanıcının forumda açtığı konu vardı.
Merak ettim baktım.
Brave adlı tarayıcının tanıtımı / rehberiydi.
Hoşuma gitti. İndirdim.

Mayıs ayından beri Brave kullanıyorum.

Google'dan çok daha az RAM harcıyor.
Sade ve güzel bir tasarımı var. İç açıcı.

Opera.

Alışık olduğum güzel özellikleri var, üzerini seçtiğin para birimi ağırlık birimi gibi şeyleri otomatik çevirmesi, yan sekmedeki WhatsApp gibi. Zaten onun dışında Chrome ile aynı, eklentilerin hepsi var. Yıllardır kullanıyorum, öncesinde Chrome kullanırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı