Netflix Neden bu kadar beğeniliyor?

Bilemiyorum belki benim düşüncem yanlıştır veya sizin düşünceniz yanlıştır ama her fikire saygım var haklı olabilirsiniz.
Bu konuda haklılık veya haksızlık diye bir şey yok, herkesin düşüncesi kendine. Ancak gerçeklere objektif bir şekilde bakarsak, son zamanlarda siyahileri ve eşcinselleri sömürmeyi seven bazı yapımlar olduğunu görebiliriz 😀

Her kitleye hitap etmek olarak görüyorlarsa bunu yazık, zenci elf yapmışlardı bir ara. Bu kadar sjw'lik sıkıyor insanı. Aynı şekilde LGBT propagandasını cidden anlamak çok güç, yani herkesin cinsel yönelimlerine saygımız var elbet. Ancak niye çoğu şirket Pride Month adı altında logolarının renklerini değiştiriyor? Yani ne gerek var? Ayrıca bazı dizi/filmlerde harbi abartılıyor, yani gözümüze gözümüze sokulmasının nedeni ne?
Hahaha, yakında The Lord of the Rings'te Gandalf'ı zenci yaparlarsa şaşırmam. Bu SJW akımı cidden aşırı saçma bir şekilde ilerliyor umarım daha kötülerini görmeyiz.

Hocam bu kadar nefret ediyorsanız şu 'zenci'lerden izlemeyin bu dizileri?

Ne :D? Zencilerden niye nefret edelim? Mesela elfler Cermen mitolojisinde hep açık beyaz tenli canlılar olarak tasvir edilir ama herifler sırf sjw'lik yapma ayağına zenci yapabiliyor. İşin doğasına uymayacak şekilde yapıyorlar yani. Yoksa zenci olabilir ne var bunda?

Kimsenin siyahilere, zencilere veya eşcinsellere nefreti olduğunu düşünmüyorum, merak etmeyin. Ancak birçok kişi, belirli bir sezondan sonra karakterlerde yapay ve anlamsız değişikliklerin yapılarak hikayeden saptırılmasını saçma olduğunu belirtiyor.

Geri
Yukarı