Neden Casper Alınmaz ?

Casper notbooka vereceğin paraya git bir tane oyuncu sistemi topla. 1000 TL olsa leptop
o bin TL ile laptopun 3-4 katı üstün bir PC toplarsın. Bende eskiden casper nrivana kullanıyordum hiçbir oyunda FPS düşmüyor herhangi sana diyorum istediğin oyunu seç GTA 5 vb. hariç full tüm oyunlarda 20 FPS ne artıyor ne azalıyor. PC'yi garantiye 19-25 arası defa götürdüm hep bozuk gitti bozuk geldi. 1 kere firma çok kötü ne yaptıklarını bilmiyorlar, bizim orada 8 tane casper bayi var normalde format vb. PC felan topluyolar adamların dükkanlarında 3 tane casper laptop var. Satıyorlar diyer sattıkları PC'lerde başka marka ama hepsinde çok az sayıda casper var çünkü buralarda alan yok adam casper laptop aldı gitti sattı toshiba satellite aldı :D Yav böyle bir şey olur mu? Toshiba satellite kullanıyorum. Eski laptop casper nirvanaydı şu anki laptopta b*k :( İkisi de kötü toshiba da acerde alma :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kuzenime ASUS'un yeni modellerinden bir Notebook aldık. Kasası kalitesiz duruyor. Babama HP Notebook aldım. Onunda kasası kalitesiz duruyor. Bu kasalar ABD, Avrupadan gerçek "C E" damgalı mı geliyor sanıyorsunuz ?

Evet bunu da bir başlık altında belitecektim. Asus deneyimi de var HP de ikisi de berbat kasalara sahip ama hiç biri casper kadar olamaz. Birde en azından casper'daki gibi PC'nin altı düşmüyor belirtmek isterim. 6 seneden beri lenovo kullanıyorum hala sağlam ve hiç bir ciddi deforme yok. Bunları göz önüne alalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her cihaz parası kadar kalitelidir.Casper daha ucuzdur daha dandiktir ama onunla aynı fiyat olupta daha berbat veren marka laptop vardır veya onunla aynı özellikte olup ondan kat kat pahalı olan laptop vardır.Bende Excalibur var G5K kaliteli mi dersen G7K ve G8K'dan daha kaliteli.Kalitesi Monster marka ile A'dan Z'ye aynıdır.Anakart,kasa,soğutma,ses sistemi aynı yerden gelmektedir.(Clevo).MSI önerdiler bana laptop 4300 TL 1 TB hard disk 2 GB GTX 960M var.8 GB Ram ve 6700HQ var.Benim laptopun performansı bu laptoptan daha iyi veriyor.Üstelik bende 128 GB SSD 1 TB Harddisk 4 GB 960M var ve ben bu laptopu 4059 TL'ye aldım.Laptop inceleme videolarından test ettim aynı grafik ayarlarına alarak.Tek kötü yanı sağlam oyunlarda 80 derece ekran kartı olması onuda şimdilik ödünç aldığım soğutucu ile hallediyorum yaklaşık 68 70 derecede oynuyorum.Burda sürekli kötülemişler önce fiyatına bakın sonra eleştirin :).Çok kaiteli şöyle böyle demiyorum.Asus ROG serisinden 6800 TL'ye laptop inceledim.Açıkçası hoşuma gitmedi.Casper nirvana serisini sevmedim.Excalibur serisinden sadece siyah olan G5K serisi güzel.Gri olanlar çok dandik duruyor.

Henüz Casper nirvana alalı 1 sene olmadan monitörü tutan 2 menteşe de kırıldı , üstüne üstük hiç darbe vesaire almadan kalıp olarak dandik birkere...

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı