Casper alınmaz

Timur58

Hectopat
Makaleler
1
Herkese merhabalar. Casper laptop neden alınmamalı? Nedeni ise kalitesiz olması malzeme kalitesi çok düşük maalesef.
Çin'de ne kadar kalitesiz ürün varsa getirip üstüne logo basan bir firma. Müşteri hizmetleri ve servisleri de bir o kadar kalitesiz.
Özellikle gaming laptop modelleri acayip ısınma olabiliyor yani Excalibur serisi uzak durmak gerekir.
Aslında forumlarda bakabilirsiniz Casper hakkında şikayetler.
Aslında çoğu Casper laptoplar fiyat hak etmiyor bence onun yerine başka marka ve modeller yönelmek daha mantıklı olur düşünüyorum.
Örnek Acer, HP, Lenovo GameGaraj vb. bakmak mantıklı olur.
Bir de G900 serisi acayip ısınma sorunu olan modeller birisidir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhabalar. Casper laptop neden alınmamalı? Nedeni ise kalitesiz olması malzeme kalitesi çok düşük maalesef.
Çin'de ne kadar kalitesiz ürün varsa getirip üstüne logo basan bir firma. Müşteri hizmetleri ve servisleri de bir o kadar kalitesiz.
Özellikle gaming laptop modelleri acayip ısınma olabiliyor yani Excalibur serisi uzak durmak gerekir.
Aslında forumlarda bakabilirsiniz Casper hakkında şikayetler.
Aslında çoğu Casper laptoplar fiyat hak etmiyor bence onun yerine başka marka ve modeller yönelmek daha mantıklı olur düşünüyorum.
Örnek Acer, HP, Lenovo GameGaraj vb. bakmak mantıklı olur.
Bir de G900 serisi acayip ısınma sorunu olan modeller birisidir.
Kardeşimde X400 var. Bence gayet güzel bir ürün. Isınma problemi var, bana laptoplarda gayet normal geliyor. Fiyat konusunda kesinlikle değmez. 6000 TL'ye aldığımız laptop 10.000-12.000 TL olmuş şaka gibi, kesinlikle değmez. Önceden de kullanmıştım, bir sorun yaşamadım. Teknoloji biraz şans işi bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı