Neden ceza aldım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

adrwx

Centipat
Daha fazla  
Sayın Technopat moderasyon ekibi dün gece neden bana ceza verdiniz? Gereksiz mesaj attığım için ceza yemişim. Ceza detayına bakıyorum "ne söylemeye çalışıyorsun? Söylediklerim bir yerini mi acıttı?" demişim bu yüzden ceza vermişsiniz. Bu attığım mesajın gereksiz mesajla ne alakası var? Önceki mesajları okumadan sadece bu mesaja bakarak ceza vermeniz doğru mudur? Ya da hükümeti övmem mi kudurttu sizi de her yaptığım şeye muhalefet oluyorsunuz? Kalitesiz bir forumdan beklenecek şeyler bunlar açıkçası. Hani düşünce özgürlüğümüz vardı bu forumda? Hükümeti öven bir mesajıma sürekli rapor atıyorlar moderasyon ekibi de sürekli ceza veriyor, trollsün diyor. Bu konuyu ister onaylayın ister onaylamayın bu konuyu açma sebebim neden ceza yediğimi öğrenmek. Moderasyon ekibinin kuyruk acısı bittiğinde neden ceza yediğimi detaylıca anlatırsa sevinirim. Teşekkürler.

Konu linki:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu attığım mesajın gereksiz mesajla ne alakası var?

Bu attığınız mesajın Elon Musk, Twitter veya dolar ile nasıl bir alakası var?

Önceki mesajları okumadan sadece bu mesaja bakarak ceza vermeniz doğru mudur?

Doğrudur. Gereksiz mesaj yazarsanız gereksiz mesaj uyarısı alırsınız. Tüm mesaj geçmişini incelememize gerek yok.

Ya da hükümeti övmem mi kudurttu sizi de her yaptığım şeye muhalefet oluyorsunuz?
Moderasyon ekibinin kuyruk acısı bittiğinde neden ceza yediğimi detaylıca anlatırsa sevinirim.

Kuyruk acısı mı? Kusura bakmayın. Sizi tanımıyoruz bile.

Hükümeti öven bir mesajıma sürekli rapor atıyorlar moderasyon ekibi de sürekli ceza veriyor, trollsün diyor.

Uyarı aldığınız mesajı lütfen tekrar okuyun. Konuya yazmışsınız zaten. Hükümet ile alakası var mı?
"Ne söylemeye çalışıyorsun? Söylediklerim bir yerini mi acıttı?"
Tekrar okuyabilirsiniz.

Uzun lafın kısası, gereksiz mesaj yazdınız ve gereksiz mesaj uyarısı aldınız. Hiçbir moderatörün size kinlendiği de yok. Yazdığınız mesajı kim yazsa aynı uyarıyı alacaktı.

İyi sabahlar dileriz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı