Neden COVID-19 aşısı olmak istemiyorsunuz?

Ailemde kronik kalp rahatsızlığı var, annem aşı olduktan sonra hastanelik oldu. Yan etkilerinden korktuğum için aşı olmuyorum. Aşı karşıtı değilim.

Sinir olduğum şu, BİM’den 5 liralık sosis alıp yiyen adamlar geliyor aşının içinde ne var belli değil diyor. Ya ekmek arası bulgurla beslenen adam göya Covid19 aşısına kulp buluyor.
Amerikan ilaç dairesi onayını da aldı aşı zaten halen neyin karşıtlığı bu? Cehalet toplumun kanayan yarası maalesef. Toplum sağlığı söz konusu olduğu için kişinin kendi kararına bırakılmadan gerekirse zorla yapılmalı aşılar. Kendi aşısız gezip başkasını hasta etmeye hakkı yok kimsenin.

Aşı karşıtı olanlar aşı olanlara hakaret edip dalga geçenler koronadan ölüyor.

@Çakma Yazılımcı kardeş ne kullanıyorsunuz Allah için söyler misin?
Sıvının içine çip yerleştirelecek kadar teknoloji geliştide yıl 3500 de haberimiz mi yok.?

Ne aşı yanlısıyım ne de karşıtı. Bir bug keşfettim kimse bir şey diyemiyor, içinizde en rahatı benimdir. Tek doz Biontech oldum, aşı yanlıları neden 2. dozu vurulmadın diye sorduğunda market için bile evden çıkmadığımı anlatıyorum, aşı karşıtları da neden vuruldun dediğinde "pişman oldum 2.yi yaptırmadım" diyorum. Bu ülkede başka türlü yaşayamazsın. Doğru politika ile başlar her şey.

Ne aşı yanlısıyım ne de karşıtı. Bir bug keşfettim kimse bir şey diyemiyor, içinizde en rahatı benimdir. Tek doz Biontech oldum, aşı yanlıları neden 2. dozu vurulmadın diye sorduğunda market için bile evden çıkmadığımı anlatıyorum, aşı karşıtları da neden vuruldun dediğinde "pişman oldum 2.yi yaptırmadım" diyorum. Bu ülkede başka türlü yaşayamazsın. Doğru politika ile başlar her şey.
Dostum seni kralımız yapmalıyız.

Yeni konular

Geri
Yukarı