Neden dolayı ceza aldım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

The Times

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Foruma üye olduğumdan beri ne yaptığım hakkında uyarılmadan ceza alıyorum. Nedeni neden açıklanmıyor. Kendimi savunma hakkım neden elimden alınıyor.

Ceza almanın sebebi, şuan konu başlığında ki yaptığın gibi hatalardan dolayı olabilir.

Ne hata var konu başlığında, hata olsa bile sebebini söylemeden ceza vermek hatayı tekrarlamama neden olmaz mı?

İçerikle ilgisi olmayan konu başlığından ve Türkçe kurallarından ceza almışsınız.
Forumun kuralları var okumanızı öneririm.

''Neden elimden alınıyor.'' değil. ''Neden elimden alınıyor?'' olacak. Soru soruyorsun. Ayrıca ''hk.'' nedir?

hk. hakkında demektir.

Ayrıca insanız sonuçta hata yapmış olamam mı? Bana göre yazım yanlışından dolayı ceza almak çok normal gelmiyor. Tamam dilimizi düzgün kullanmak için güzel ama bu sebepten ceza almış bir insan belki ikinci el konusunda aradığı cihazı bulacak ama teklif veremeyecek. Daha sonra başkası cihazı uygun fiyata satın alacak bu kişi derdini kime anlatabilir? Böyle durumlar olamaz mı? Mesaj sistemi de yok.

Konu başlığını da değiştirmişsiniz ama sonuçta bu konu bana ait ve içerikle alakasız bir başlıkta değildi. Benden izin almadan neden değiştirildi.

Şimdi diyebilirsiniz beğenmiyorsan yazma ben sadece inceleme videolarını takip ediyordum.Üye olmak istedim forumda tanışmak istedim videoyu çeken kişilerle...

Tamam ama hk. nın anlamını sadece sen biliyorsun, biz bilmiyoruz. Ayrıca kurallar var. Biz de ilk geldiğimiz de cezalar yedik. Adamlar aslında haklı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı