Neden Epic Games Launcher kullanılmamalı?

Ama bana sorarsanız Epic hesabı zorunlu olmasa açmam. Fall Guys Steam'den oynuyorum mecbur Epic hesabı açtım yani vardıda eskiden kullanmak zorunda kaldım bir sürü kişide Epic hesabı açmak zorunda kaldı Steam'in buna çözüm bulması gerek oyunu alırken lazım olmadı ya da bana söylenmedi.

Steam çözemez ki. Sorun Steam ile alakalı değil oyunun yayıncısı ile alakalı.

Kendi fikirlerimi belirtmekte bir sakınca görmüyorum. Bir uygulama iki şeyi de başarırken diğeri sadece bir şeyi başarıyor ve bu yüzden Steam daha iyi. Bir de Epic'in saçma politikaları var. Kullanıcıya yalan söyleyen adamları neden seveyim?

Türk genci için evet ama yabancılar için 10 dolarlık kupon pek bir şey fark etmiyor
Valve sanki herşeyi doğru söyleyip herşeyi açıklıyor. Siz kendi fikrinizi söylüyorsunuz size bir şey diyende yok ama siz karşı çıkan kişiye sizin dediğinizi savunana kadar tartışıyorsunuz. Neyse. İsteyen istediğini kullanır. Hangisi uygunsa oradan alırım ben. İkisini de kullanıyorum.

Valve sanki her şeyi doğru söyleyip her şeyi açıklıyor. Siz kendi fikrinizi söylüyorsunuz size bir şey diyende yok ama siz karşı çıkan kişiye sizin dediğinizi savunana kadar tartışıyorsunuz. Neyse. İsteyen istediğini kullanır. Hangisi uygunsa oradan alırım ben. İkisini de kullanıyorum.

Hangisi uygunsa almak doğru olan şey ama ben Launcher'ları karşılaştırdım indirimleri değil önce şunu anla. Ayrıca Valve gayet dürüst bir firma.

Steam eğer yasaklarsa Epic ile girmeyi sorun çözülür. Ben yasaklasın demiyorum sonradan getirmelerini yasaklasın yayıncısı Epic zaten.

Yayıncı isterse Steam'den kaldırır isterse kaldırmaz. Valve bunu çözemez.

Hangisi uygunsa almak doğru olan şey ama ben Launcher'ları karşılaştırdım indirimleri değil önce şunu anla. Ayrıca Valve gayet dürüst bir firma.

Yayıncı isterse Steam'den kaldırır isterse kaldırmaz. Valve bunu çözemez.

Steam eğer yasaklarsa mecbur oyuna böyle bir güncelleme getiremezler. Kaldırırlarsa Steam'den eski oyuncularda bayağı sinirlenir ve oyunun sonu kötü olur.

Steam eğer yasaklarsa mecbur oyuna böyle bir güncelleme getiremezler. Kaldırırlarsa Steam'den eski oyuncularda bayağı sinirlenir ve oyunun sonu kötü olur.
Yani mecburen getirmezler bu şekilde.

En kötü Launcher tabii ki Epic değil. En kötüsü kesinlikle Xbox Launcher. Onu gömdüğüm bir yazı gelecek yakında. Game Pass diyen arkadaşlara söyleyim. Game Pass'i gömmeyeceğim hatta yazının küçük bir kısmında överim fakat yazının asıl odağı olan Xbox Launcher'ı gömeceğim.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı