Epic Games Neden ısrarla Launcher güncellemesi yapmıyor?

Arada giden ekran kartı sizi rahatsız etmiyor olabilir ama bu bir sorun.
Ben yaşamadım diye tabii ki sorun yok diyemeyiz elbet vardır sorunları. Ama şu an iyi çalıştığını düşünüyorum be hocam. Dediğim gibi arayüz vs. sosyal açıdan bir şeyler yapması lazım bu platformun. Daha pp resimleri bile ekleyemiyoruz.

Unreal Engine ile anca bu kadar oluyor.

Bir süredir (yaklaşık 2 yıl) up next kısmında performans iyileştirmeleri var. Umarım tüm launcher'ı kastediyorlardır.
Ya şu işi bana verseler tek başıma electronjs'ye geçiririm, on numara yaparım launcherı :D
Boştayken harici ekran kartımın %5-10'unu yiyen bir şey bu şu an, gerçekten verimsiz.

Öncelikle platformu Steam gibi sosyal bir ağa dönüştürselerdi çok daha fazla rağbet görebilirdi ülkemizde, malumunuz fiyatlardan dolayı oyun almak eziyet haline geldi, 5-10 bin TL'lere sistem topluyorsunuz, oyuna da bir o kadar para veriyorsunuz.

Steam'in dolar kuruna geçeceği için Epic Games'in hala bir şansı olduğunu düşünüyorum.

Electron bile kötü olmasına rağmen şu anki halinden iyi olur. Bir şeyin JavaScript ile yapılabilmesi yapılması gerektiği anlamına gelmiyor.
Aslında özünde CEF kullanıyorlar (Steam gibi) ve uzun süre böyle kalır. Baştan yazmayla kimse uğraşmak istemez. Zaten kimsenin de umurunda değil. Adamların asıl işi Unreal Engine. Ufak bir grubu ayırıp yaptılar. Az kaynak harcayarak gelir elde ettiler.

Geri
Yukarı