Neden erkeklerin altın ve ipek kullanması yasak?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu bir genetik rahatsızlık. Ayrıca her şeyi geçiyorum, bunun altın ile alakası nasıl kurmayı başardın?

Altın östorojen hormonunu arttıyor demişlerdi, erkek çift cinsiyetli östorojen hormonu artarsa kız ve erkek arası bir şey olur.

Östrojen cinsel yönelimi değiştirebilir ama cinsiyeti değiştiremez.
Hocam, cinsel yönelimler ve bunun temel sebepleri hala bilim camiasında çok fazla soru işareti olan konular. Dünyada en çok kullanılan takı için ise bu argümanı sunmanız biraz komik. En kötü Amerika'nın t-rap yapan insanlarına bakın. 5 kiloluk altın zincirler ile hiç cinsel yönelimleri değişmiş gibi durmuyorlar.
Mantıklı bir fikir.

Evet hocam burada sadece teori üretebiliriz. (Böyle bir şey kuranda geçiyorsa.)
Kur'an'da geçmiyor. Hadislerde geçiyor fakat böyle bi konu için dini teori üretmek sadece zaman kaybı olur. Size iyi çalışmalar.

Hocam, cinsel yönelimler ve bunun temel sebepleri hala bilim camiasında çok fazla soru işareti olan konular. Dünyada en çok kullanılan takı için ise bu argümanı sunmanız biraz komik. En kötü Amerika'nın t-rap yapan insanlarına bakın. 5 kiloluk altın zincirler ile hiç cinsel yönelimleri değişmiş gibi durmuyorlar.

Kur'an'da geçmiyor. Hadislerde geçiyor fakat böyle bi konu için dini teori üretmek sadece zaman kaybı olur. Size iyi çalışmalar.
Ben altının östrojen artırdığını savunmuyorum ki. Tam tersi saçma olduğunu yazdım zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı