Neden eşya dengelemesi gelmiyor?

@ViooYa Oyunu mu övmeye çalışıyorsun anlamadım ki? Herkesin ana babasına sövdüğü daha oyun başlamadan küfürlerin havada uçuştuğu oyunu oynayanın da kalitesi düşer. Gelip savunuyorsan hiç o topa girme derim eğer savunma gibi bir niyetin yoksa da cevap vereyim;

Fani hatıratı hadi neyse de sen kaç maçta Dominik Efendisi'nin Hürmetleri'ni alan gördün? %35 zırh delme olsa ne olacak? AMK kılıcı kadar hasar değeri var. Onu alacağına Youmuu veya Drakthar almak çok daha mantıklı çok daha üstün eşyalar. Bu iki eşya karşında yetenekleri can çeken, can dolduran veya yenileyen bir hero yoksa Fani Hatıratı'ndan da üstün. Ligin plat altı sanırım ?

Dominik ve Fani hatıratı almak o itemi CT lemiyor. Veya Hiçlik değneği almak. O itemi aldıklarında hasar çıkartmak için yakında gerçek hasar herolarını mainleyeceğim az kaldı.
Fani hatıratı'nın pasifiyle Can yenilemesini büyük ölçüde azaltıyorsun. AP isen Morellonomikon ile.
@ViooYa oyunu mu övmeye çalışıyorsun anlamadım ki? Herkesin ana babasına sövdüğü daha oyun başlamadan küfürlerin havada uçuştuğu oyunu oynayanın da kalitesi düşer. Gelip savunuyorsan hiç o topa girme derim eğer savunma gibi bir niyetin yoksa da cevap vereyim;

Fani hatıratı hadi neyse de sen kaç maçta Dominik Efendisi'nin hürmetleri'ni alan gördün? %35 zırh delme olsa ne olacak? Amk kılıcı kadar hasar değeri var. Onu alacağına youmuu veya drakthar almak çok daha mantıklı çok daha üstün eşyalar. Bu iki eşya karşında yetenekleri can çeken, can dolduran veya yenileyen bir Hero yoksa fani hatıratı'ndan da üstün. Ligin plat altı sanırım?

Oyunu övmeye çalışmıyorum. İsteyen istediğine küfür etsin bu benim sorunum değil. İsterse de bana küfür etsin. Bunları aşın.

Küfür ve hakaret acizliğin dışavuru mudur? Bilgisiyle, karakteriyle kendini ifade edemediğinden küfre ve hakarete başvuruyor. Özellikle özgüveni olmadığından karşısındaki insana olmadık küfürler ederek mağlup etmeyi hedefliyor. Küfür dediğin şey boş tehditten ibarettir. Bir çaresizlik ve zavallılıktır. Karşı tarafa zarar vermez, bilakis kendine zarar verir.

Kazanmakta bu işin bir parçası kaybetmekte. Bunun oyun olduğunu unutan aciz insanlar var sadece bunu oyuna göre düşünmeyin gerçek hayata göre düşünebilirsiniz. İki kelimeyi bir araya getiremeyen insan gelmiş küfür etmiş neyin eksildi senin?

Vay senin anneni bilmem ne yapayım. Ne oldu şimdi neyin eksildi? Benim birşeyim eksilmedi ama karşı tarafın nelerinin eksik olduğu bir bir ortaya çıkıyor. Aşın artık bunları. Bu oyuna göre konuşmak gerekirse, rahatsız mı oluyorsun engelle. Bu oyun ve gerçek hayata göre mi konuşuyorsun birisi sana hakaret mi etti 6 ay süren var.
Hakaret suçu, Türk ceza kanunu’nun 125. ve devamı maddelerinde düzenlenmiş olup, cezası 3 aydan 2 yıla kadar hapis veya adli para cezasıdır.

Bulunmuyor etmiyor olaylarını geçin öyle de bir bulunuyor ki, öyle de kolay bulunuyor ki. Yeter ki yapmak isteyin. Bu işin yolu yordamı bu.

Fani hatıratı veya Dominik muhabbetine gelirsek;

Aklını kullanan oyuncu hangi koşulda hangi Item'ı alacağını bilir. BF Sword'un verdiği +40 ad ile Dominik'in verdiği %35 Armor penet.'İ aynı hesaplıyor olman da ayrı bir durum. Alel acele yazmış olmana bağlıyorum bu durumu da.

Örnek vermek gerekirse standart Build'li bir Tank'ın 380 Armor'u olduğunu varsayalım. Sadece Dominik alarak bu Armor'un 133'ünü yok sayıyorsunuz. Yanında aldığınız ekstra Item'lar hariç.

40 AD ile %35'a. Penet'i denk saymanız düşüncürücü her ne olursa olsun dediğim gibi.

Ligim nedir sorusuna gelirsek elmas 1-2 arasında düşüp çıkıyorum.

Saygılar.

Son düzenleme:
Yeni sezonda dev bir eşya ve nitelik güncellemesi gelecek. Riot gayet güzel çalışıyor, DX11 desteği ile, ileride gelecek yeni grafik iyileştirmeleri için güzel bir temel attı, zaten yazıda bunlardan bahsediliyor.

Eşya ve Nitelik Güncellemesi:
2021 Sezon Öncesi Dönemi'nde Sınıf Eşyaları - LEAGUE OF LEGENDS

DX11 Desteği:

Dominik Efendi'nin hürmetleri veya fani hatıratı diyorum susuyorum. Yazdığınız yorumdan LoL hakkında ki oyun bilginizi anlamak zor değil.

Fani hatıratı'nın pasifiyle can yenilemesini büyük ölçüde azaltıyorsun. Ap isen morellonomikon ile.

Oyunu övmeye çalışmıyorum. İsteyen istediğine küfür etsin bu benim sorunum değil. İsterse de bana küfür etsin. Bunları aşın.

Küfür ve hakaret acizliğin dışavuru mudur? Bilgisiyle, karakteriyle kendini ifade edemediğinden küfre ve hakarete başvuruyor. Özellikle özgüveni olmadığından karşısındaki insana olmadık küfürler ederek mağlup etmeyi hedefliyor. Küfür dediğin şey boş tehditten ibarettir. Bir çaresizlik ve zavallılıktır. Karşı tarafa zarar vermez, bilakis kendine zarar verir.

Kazanmakta bu işin bir parçası kaybetmekte. Bunun oyun olduğunu unutan aciz insanlar var sadece bunu oyuna göre düşünmeyin gerçek hayata göre düşünebilirsiniz. İki kelimeyi bir araya getiremeyen insan gelmiş küfür etmiş neyin eksildi senin?

Vay senin anneni bilmem ne yapayım. Ne oldu şimdi neyin eksildi? Benim birşeyim eksilmedi ama karşı tarafın nelerinin eksik olduğu bir bir ortaya çıkıyor. Aşın artık bunları. Bu oyuna göre konuşmak gerekirse, rahatsız mı oluyorsun engelle. Bu oyun ve gerçek hayata göre mi konuşuyorsun birisi sana hakaret mi etti 6 ay süren var.
Hakaret suçu, Türk ceza kanunu’nun 125. ve devamı maddelerinde düzenlenmiş olup, cezası 3 aydan 2 yıla kadar hapis veya adli para cezasıdır.

Bulunmuyor etmiyor olaylarını geçin öyle de bir bulunuyor ki, öyle de kolay bulunuyor ki. Yeter ki yapmak isteyin. Bu işin yolu yordamı bu.

Fani hatıratı veya Dominik muhabbetine gelirsek;

Aklını kullanan oyuncu hangi koşulda hangi ıtem'ı alacağını bilir. BF Sword'un verdiği +40 ad ile Dominik'in verdiği %35 Armor penet.'İ aynı hesaplıyor olman da ayrı bir durum. Alel acele yazmış olmana bağlıyorum bu durumu da.

Örnek vermek gerekirse standart Build'li bir Tank'ın 380 Armor'u olduğunu varsayalım. Sadece Dominik alarak bu Armor'un 133'ünü yok sayıyorsunuz. Yanında aldığınız ekstra ıtem'lar hariç.

40 ad ile %35'a. Penet'i denk saymanız düşüncürücü her ne olursa olsun dediğim gibi.

Ligim nedir sorusuna gelirsek elmas 1-2 arasında düşüp çıkıyorum.

Saygılar.

Tabi küfür konusund haklı da olsanız susturmak diye bir şey var,

Diğer konuya gelirsek, kimseyi ligiyle yargılamanın manası yok, ben elmas 3 tüm bu sezon plat 1'lerde geziyorum oynamadığım için fazla lig kasamıyorum çocuk, hanım, ev işleri derken oyuna vakit kalmıyor pek, yine de şunu söylemek lazım sizin karşınıza oynamayı bilen riven, graves, sett, urgot, ezreal ve aklıma gelmeyen ve ölümün dansı kasan diğer şampiyonlar gelmemiş sanırım, bende cellat üstüne 2 tane tutuştur yemesine rağmen bu şampiyonların çok güzel şekilde canlarını düşmek yerine fight ta kaldığı süre boyunca yükseldiğine çokça şahit oldum, Dominik veya Fani hatıratı da Cellatın pasifinin biraz fazlasını veriyor sanırım ya da aynısını tam hatırlamıyorum, yani bilmediğimiz veya görmediğimiz bir şey değil ki son güncelleme ile ona da el atacaklar, siz neden burada savunuyorsunuz bunu anlamış değilim, Riot çalışanları bile dengesiz olduğunun farkında iken siz değilsiniz, demek ki. Hayırlı günler. Pazartesiye kadar daha bir şey yazamam PC başına geçemeyeceğim için şimdiden iyi forumlar.

Alel acele yazmış olmana bağlıyorum bu durumu da.
Hızlı yazdım doğrudur. Küfür konusunda haklısın. Zaten oyun içi mute var. Yine de çocuk oyunu...

Özel-Normal maç umrumda olmaz. Dereceli'de denk gelmek oyun da olsa sıkar insanı. Bu yüzden dereceliyi bıraktı insanlar e o zaman da amacı kalmadığı için olgun kitle ayda 1-2 aram özel atıp çıkıyor. 5 pre girmiyorsan bu oyun eşleştirme sistemi yüzünden zevk vermez. Dia'a da çocuk var.

Lig sistemindeki oyuncuların %86.4'ü gold ve aşağısı. Bu çöplükteki her maç maalesef sıkıntılı geçiyor.
Bunları aşın derken zaten oyundur. Şuan da işimize gücümüze bakıyoruz. Zamanında çok çektim.

Son olarak ;

standart Build'li bir Tank'ın 380 Armor'u olduğunu varsayalım.

Bu armordaki birine zaten dalmazsın. Bunu bildiğini biliyorum, TF de en sona saklanır bu kişi. 380 Armor'a da ulaşması için 1-2 hero dışında full tank kasması lazım. Alma demiyorum yeri gelir alırsın tamamen oyunun o anki vaziyetine göre değişir burada ne konuşsak boş. Ama sen karşıdan Nasus almış birisini görüp de Yuumi banlamıyor veya almıyorsan o zaman o maçı alamazsın zaten 👍

Yüksek elodan bahsediyoruz. Dakika 25'e kadar sabretmiş bir Nasus Yuumi ikilisi düşünün ...

Tabi küfür konusund haklı da olsanız susturmak diye bir şey var,

Diğer konuya gelirsek, kimseyi ligiyle yargılamanın manası yok, ben elmas 3 tüm bu sezon plat 1'lerde geziyorum oynamadığım için fazla lig kasamıyorum çocuk, hanım, ev işleri derken oyuna vakit kalmıyor pek, yine de şunu söylemek lazım sizin karşınıza oynamayı bilen riven, graves, sett, urgot, ezreal ve aklıma gelmeyen ve ölümün dansı kasan diğer şampiyonlar gelmemiş sanırım, bende cellat üstüne 2 tane tutuştur yemesine rağmen bu şampiyonların çok güzel şekilde canlarını düşmek yerine fight ta kaldığı süre boyunca yükseldiğine çokça şahit oldum, Dominik veya Fani hatıratı da Cellatın pasifinin biraz fazlasını veriyor sanırım ya da aynısını tam hatırlamıyorum, yani bilmediğimiz veya görmediğimiz bir şey değil ki son güncelleme ile ona da el atacaklar, siz neden burada savunuyorsunuz bunu anlamış değilim, Riot çalışanları bile dengesiz olduğunun farkında iken siz değilsiniz, demek ki. Hayırlı günler. Pazartesiye kadar daha bir şey yazamam PC başına geçemeyeceğim için şimdiden iyi forumlar.
İş hayatı, aile hayatı derken eskisi kadar zaman kalmıyor oyunlara haklısınız. Ben dengesiz değil demiyorum Snowball etkisindeki bir şampiyonu LOL'de durdurmak genel olarak zor oluyor bunun hepimiz farkındayız. Sağlam bir takım oyunuyla işler bu safhaya gelene kadar önlem alınabiliyor bu da gayet olası bir durum. Kimseyi ligiyle yargıladığım yok yukarıda arkadaş sormuş belirttim bende. Sezon 2'den beri oynarım fırsat oldukça.
Hızlı yazdım doğrudur. Küfür konusunda haklısın. Zaten oyun içi mute var. Yine de çocuk oyunu...

Özel-normal maç umrumda olmaz. Dereceli'de denk gelmek oyun da olsa sıkar insanı. Bu yüzden dereceliyi bıraktı insanlar e o zaman da amacı kalmadığı için olgun kitle ayda 1-2 aram özel atıp çıkıyor. 5 pre girmiyorsan bu oyun eşleştirme sistemi yüzünden zevk vermez. Dia'a da çocuk var.

Lig sistemindeki oyuncuların %86.4'ü Gold ve aşağısı. Bu çöplükteki her maç maalesef sıkıntılı geçiyor.
Bunları aşın derken zaten oyundur. Şu an da işimize gücümüze bakıyoruz. Zamanında çok çektim.

Son olarak;

Bu Armor'daki birine zaten dalmazsın. Bunu bildiğini biliyorum, TF'de en sona saklanır bu kişi. 380 Armor'a da ulaşması için 1-2 Hero dışında Full tank kasması lazım. Alma demiyorum yeri gelir alırsın tamamen oyunun o anki vaziyetine göre değişir burada ne konuşsak boş. Ama sen karşıdan Nasus almış birisini görüp de yuumi banlamıyor veya almıyorsan o zaman o maçı alamazsın zaten 👍

Yüksek elodan bahsediyoruz. Dakika 25'e kadar sabretmiş bir Nasus yuumi ikilisi düşünün ...

Herkesin oyun zevki kendine özeldir senin sevdiğin oyunu ben, benim sevdiğim veya oynadığım oyunu sen oynamak zorunda değilsin. Bu konuda yorum dahi yapamam tercih meselesi tamamen.
Kendimde yoğunluğumdan dolayı çok sık giremiyorum, girdiğimde de derecelide oynamayı tercih ediyorum çünkü normal oyunlarda insanlar trollemeye daha mehilli ya da bana öyle geliyor.

Nasus-yuumi ikilisine gelirsek dediğiniz gibi zor bir senaryo kesmek. Burst DMG ile kestiniz kestiniz yoksa çoktan kaybetmiş oluyorsunuz. Ama sizinde dediğiniz gibi bunun çözümü hazır grup ile sağlam takım oyunu. Şunu da unutmamak lazım her oyun kazanılmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı